Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Gemerkt met hoefijzer. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Schwarzwalder metalen klokkenman. Koud beschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse compositie metalen vergulde pendule met albast. Circa 1870. Landarbeider met ploeg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Junghans regulateur met eigenbouw klokkast. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.