17e Eeuwse Hollandse sepia met schepen. Studie tekeningen (Gouden Eeuw), ook verso. Monogram A.E. of E.A. Sepia op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Wijnand Jan Joseph Nuijen (1830). 1813 - 1839. Hollands ijsgezicht met figuren en scheepsbouw. Olieverf op paneel. Oudere restauratie. Afmeting: H 23 x B 29,5 cm. In goede staat.