19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's/floraal/vogel decor. Vier tekens bodemmerk. Twee keer bovenrand glazuurschade. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese hardhouten gesneden Quan Yin figurengroep met draak + lotusbloemen. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met floraal decor. Twee gemerkt. Afmeting: 5,3 x 7,5 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit; vijf kommen met floraal decor, bodemmerken, één kom haarlijn. En vier schotels met floraal decor, bodemmerken. Minimale chip. Afmeting: Ø 14 - 17 cm. In go...
Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Ming schotel met foo-hond/floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 39,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinese vaas met figuren in landschap decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon censer met Christies nummer etiket. Afmeting: H 6,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/paradijsvogel/goud decor. Chips. Afmeting: Ø 28,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met tuin decor. Beschadigingen. Afmeting: H 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schotel met roze glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 36,3 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met jagers te paard/hert decor. Met bodemmerk. Gaatje bodem middenin, dicht gerestaureerd. Afmeting: Ø 33,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fazant in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met mandarijn eenden in vijver decor, met rondom figuren en goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselkommen met floraal/goud decor. Eén kom goed, één kom haarlijn in kom + deksel. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet met vergulde messing monturen. Met tuin en goud decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dikke wandtegels met landschap/figuur decor. Eén tegel chips. Afmeting: 19,7 x 19,5 x 1,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met oren en twee draken. Pelgrim vaas. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Zeldzame vergulde bronzen Chinese munten dekseldoos met inhoud. Drie-delig. Voorzien van bodemmerk. Floraal + karaktertekens decor. Afmeting: 9 x 20,5 x 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/vlinder/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Bovenkant gelijmd. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop en floraal decor. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop. Floraal/landschap decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen borden in Kang Xi-stijl. Met vier tekens bodemmerk. Floraal/figuren decor. Twee keer floraal, chips + haarlijn. Drie keer figuren, waarvan twee met chips, één...
Zeer grote vijf-delige Chinees porseleinen tulpenvaas. Floraal decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn/goud decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels met figuren decor, front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 11,2 cm. In goede staat.
Zeven antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Floraal/figuren/goud/insecten decor. Vier vazen goed, één vaas beschadigd, twee vazen gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 30 cm. In redelij...
Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten + vier kommen. 19e Eeuw. Afmeting: 11, 5 - 12,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees Familie Rose porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit vier schotels, kopje (floraal). Eén schotel gelijmd. Eén kopje beschadigd. Afmeting: 6 - 14 cm. / 6,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met berglandschap/floraal decor en olifantenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolwagen vaas met draak/feniks in tuin decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee penselenpotten (groot) en één maal republiek, gelijmd. Kleine penselenpot, republiek, haarlijn. Koekjestrommel met papegaai/goud decor. En een Familie...
Twee Chinees porseleinen celadon schalen met craquelé glazuur. Afmeting: H 3,8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bloemvazen/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. 19e Eeuw. Huwelijk kop en schotels. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met floraal decor. Afmeting: Ø 13,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon maanvaas/pelgrimvaas met bodemmerk en zegel. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden. Twee queng lung borden, één haarlijn + chips. En één bord met geisha's met parasol/goud decor, verso insecten decor. Afmeting: Ø 22 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 - Ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken/karaktertekens. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen schotels. (1) Familie Rose schotel met spelende figuren/paard in tuin decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. In goede staat. (2) 18e Eeuwse Familie Rose schotel, emaille flor...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Twee schotels minimale chips. Kopjes goed. Afmeting: 5,5 - Ø 13,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Twee schotels minimale chips. Eén schotel goed. Eén kopje chip. Twee kopjes goed. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vogel/reliëf goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. 1x Trekpot met floraal decor, haarlijnen + deksel gelijmd en beschadigd. 1x Chinese klapmuts kom met floraal/coulissen decor. Vier tekens bodemmer...