Grote Italiaanse spiegel welke belijmd is met marmer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 135 x B 92 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hardhouten gestoken piedestal voor Chinees porseleinen vaas. Circa 1900. Afmeting: H 90 cm. / Ø 38 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met facet geslepen spiegelglas. Circa 1880. Afmeting: H 150 x B 110 cm. In goede staat.
Antieke Engelse halve maantafel van eikenhout. Met floraal decor op blad + gebobbelde poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 69 x 34 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten verstelbare bureau/armleunstoel. Circa 1910. Afmeting: 94 x 60 x 56 cm. In goede staat.
Kapitale empire kolomtafel met leeuwenpoten. Palissanderhout. Circa 1820. Afmeting: 73 x 120 cm. In goede staat.
Ovaal theekastje van mahoniehout met facet geslepen glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 78 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast in barok-stijl. Met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 140 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III Horrix breistoel. Druiven/floraal decor. Circa 1860. Afmeting: 100 x 55 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Franse Bretonse eikenhouten hoek-hang-kast met ridder. Circa 1880. Afmeting: 77 x 38 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hoge commode. Twee-delig gemaakt. Lichte schades. Afmeting: 125 x 108 x 49 cm. In redelijke staat.
Mahoniehouten ladenkast met bronzen beslag. Empire-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 48 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Bruin-lederen poef met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 65 x 65 cm. In redelijke staat.
Grote antieke halspiegel met amor putti. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: H 158 x B 90 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel met gesneden vier-spant poot. Afmeting: 76 x 145 x 108. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.
Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.
Eikenhouten nachtkast met lade en jalouziedeur. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 60 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Antieke wortelhouten spiegel met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 4-deurs hoekkast met lade. Twee-delig. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 57 x 98 x 195 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten theetafel met lade en Queen Anne poten. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 78 cm. In goede staat.
Decoratieve vergulde spiegel met albast plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 x B 51 cm. In goede staat.
Duits notenhouten schrijfbureau. Biedermeier-stijl. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 78 x 77 x 136 cm. In goede staat.