Acht delen divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit schalen/schaaltjes. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Drie Hollandse Fayence sier wandschotels. (1) Makkum, plooischotel. (2) Bord van Porceleyne Fles, chip. (3) Grote schotel, oud Delft, haarlijnen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 29 - 40 cm. In rede...
Drie majolica vazen in Jugendstil-stijl. Floraal. Genummerd. 20e Eeuw. Eén vaas randschade. Afmeting: H 27 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor en okergele omranding. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Twee delen porselein. (1) Herend dekseldoos, floraal/goud decor, chip roos. (2) Limoges dekseldoos in eivorm, floraal/goud decor, goed. Afmeting: 11 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Duitse Gerold porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Twee Engelse porseleinen honden met strik/muilkorf. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Vijf antieke Hollandse herdenkingsborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - 33 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse polychrome schotel met bloempot decor. Gemerkt 'de Bijl'. Circa 1900. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Meissen Böttcher porseleinen beker met hermelijn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Vier porseleinen figuren. 20e Eeuw. (1) Herend, jager met hond. (2) Lippolsdorf, biddende vrouw. (3) Budapest, naakte vrouw. (4) Thüringen, dame met jurk (vinger mist). Afmeting: 14 - 21 cm. In redeli...
Twee Russische porseleinen kop en schotels met architectonische gebouwen voorstelling. Handbeschilderd. Met tekst + bodemmerk. Afmeting: 9 x 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen. Handbeschilderd. Landschap met figuren/floraal/goud decor. Afmeting:H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee oude majolica bloempotten in Jugendstil-stijl. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 18 - 24 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Perzische polychrome fayence sierschotel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken beelden. Kip + haan. 21e Eeuw. Staart beschadigd. Afmeting: 32 - 37 cm. Verder in goede staat.
Drie-delig antiek keramieken kaststel met floraal decor. Alleen genummerd. Circa 1900. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.
Twee oude porseleinen figuren. Duitsland. 20e Eeuw. (1) Vrouw met karaf en lam. (2) Man met fles en beker, hand gelijmd. Gemerkt N met kroon daarboven. Afmeting: 22 cm. In redelijk/goede staat.
Porseleinen cavalerist te paard. Garde Imperial. 20e Eeuw. Nr. 667. Thüringen? Bakfouten in basement. Afmeting: 29 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Duitse aardewerk/porseleinen vogels. 20e Eeuw. (1) Gerold Bavaria, Vlaamse gaai, porselein. (2) Keramieken auerhaan, circa 1930. (3) Twee vogels op tak, chip staart. Afmeting: 14 - 17 cm. In rede...
Drie antieke Delftse polychrome fayence borden met chinoiserie decor. Naar lampetkan. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.