Diese Webseite verwendet Cookies

51. Januariveiling 2022

Versteigerung am Donnerstag, 6. Januar 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Vijf delen Chinees porselein
Startpreis 100 EUR

Originele Hindelopen kinderstoel
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuwse origineel beschilderde Hindelopen kinderstoel op houten wielen. Floraal decor. Afmeting: 116 x 51 x 45 cm. In goede staat.

Zilveren oorhangers met emaille, libelle
Startpreis 50 EUR

Spiegel met bol spiegelglas Ø 42 cm.
Ergebnis: 40 EUR

Decoratieve spiegel met bol spiegelglas. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

Drie Chinese koppen + 2 schotels
Ergebnis: 160 EUR

Lot Japans Kutani porselein (3x)
Ergebnis: 150 EUR

Drie Japanse Imari kommen Ø 11 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen. Octagonaal. Rondom met landschap/figuren/draak/goud decor. Haarlijnen. Afmeting: 6 x 11 x 11 cm. In redelijke staat.

Rupprecht, Meisje met hoed
Ergebnis: 350 EUR

Rupprecht, 1958. Duitse School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.