Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

51. Januariveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Januar 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Hollandse bijbelkist met marqueterie
Startpreis 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse bijbelkist met florale margueterie en bronzen handgrepen. Slot + scharnieren later. Afmeting: 19 x 50 x 40 cm. In redelijke staat.

Spaarwekker + theelicht
Startpreis 40 EUR

Art Deco spaarwekker + Jugendstil theelicht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.

2 Paar gouden oorstekers
Ergebnis: 100 EUR

Twee paar geelgouden oorstekers, 585/000, Een paar oorstekers met granaat en een bewerkte rand en een paar oorstekers met halve maan bewerking en een zirconia. totaal ca 2,5 gram. Grootte ca 9 mm. In ...

Drie antieke Japanse Imari borden Ø 24,5 - 30 cm.
Startpreis 100 EUR

Drie antieke Japanse Imari porseleinen borden met floraal decor + verso vleermuizen decor. Met bodemmerk. Eén van de kleine borden heeft haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 24,5 - 30 cm. In redelijk/goede ...

Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank
Ergebnis: 90 EUR

Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank. Neo barok. Tweede helft 20e eeuw. Florale stoffering. Afmeting: 113 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp
Ergebnis: 60 EUR

Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 187 x 280 cm.
Ergebnis: 1.200 EUR

Groot Oosters tapijt van zijde. Aardetinten. Afmeting: 187 x 280 cm. In goede staat.

Twee Afrikaanse beelden
Ergebnis: 350 EUR

Twee grote oude/antieke houtgesneden Afrikaanse beelden, onder andere met stof + veren gedecoreerd. Afmeting: H 90 - 98 cm. In goede staat.

Witgouden ring met jade en diamant
Startpreis 1.000 EUR

Witgouden rozetring, 585/000, met diamant en jade. Ring met een ronde rozet voorzien van een geschulpte rand. In het midden van de rozet zit een cabouchon geslepen jadesteen, ø 10mm. Om de jade zit ee...

Gouden ring Chinees met jade
Startpreis 1.300 EUR

Bijzondere Chinese geelgouden ring, 916/000, met jade. Massieve ring met een rechthoekige kop versierd met graveerwerk en bezet met een ovaal cabouchon geslepen jade. De zijkanten van de ring zijn voo...

Antiek bronzen figuur, Vrouw met bok
Ergebnis: 750 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Vrouw met tamboerijn en bok. Titel: Esmeralda. Door Eugene Marioton. 1854 - 1933. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Duitse geldkist
Startpreis 1.000 EUR

17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.

Antiek bronzen beeld, H 23 cm.
Startpreis 150 EUR

Antiek bronzen figuur. Houthakker bij boom. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

3 Broches
Ergebnis: 70 EUR

Lot met drie broches, een ovale broche, 925/000, met filigrain en een figuur met kruik, 5x4cm, een broche in de vorm van een bloemenmand, 800/000, 6x7cm en een cameebroche/hanger met witmetalen bewerk...

Lot sieraden
Ergebnis: 90 EUR

Lot met diverse sieraden, met een zilveren, BWG, armband met bloemen gemaakt uit filigrain, een collier met achtvormige schakels uit filigrain, BWG, en een hanger met agaat.

Antieke Berkel weegschaal
Ergebnis: 475 EUR

Antieke emaille kruideniersweegschaal van het merk Berkel. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 98 x 53 x 31 cm. In zeer goede staat.

Bronzen sculptuur naar A. Rodin, Knielende naakte vrouw
Ergebnis: 2.500 EUR

Grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Gesigneerd + 1888. Knielende naakte vrouw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Ergebnis: 550 EUR

Geelgouden entouragering, 585/000, met diamant. Ring met een grote rozet bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,85 ct. ø rozet 11mm. ø 50. totaal ca 3,1 gram. In zeer goede staat

Spaanse Yamaha gitaar
Ergebnis: 50 EUR

Spaanse gitaar. Yamaha C40. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Zilveren hanger en oorstekers, roze steen
Ergebnis: 120 EUR

Zilveren hanger en oorstekers, 925/000, met roze steen. Ovale hanger met in het midden een ovaal gefacetteerde zirconia en daaromheen een rand met zirconia's pavé gezet. 4x1,8cm. en een paar oorsteker...

Japans/Chinees bronzen figuur
Ergebnis: 140 EUR

Koud beschilderd Japans/Chinees bronzen figuur. Vrouw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Zandstenen kapel
Startpreis 1.200 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.

Willem van Hasselt, Figuren in tuin
Ergebnis: 1.200 EUR

Willem van Hasselt. 1882 - 1963. Figuren in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 41 cm. In goede staat.

Reekers, Bloemstilleven met insecten
Ergebnis: 300 EUR

Gesigneerd Reekers. Signatuur van latere datum. Toch mogelijk Johannes Reekers, 1824 - 1895. Bloemstilleven met insecten. Oudere bedoeking. Afmeting: H 42 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.