Fraaie zilveren soezenmand, 900/000, deels versierd met gezaagd floraal decor voorzien van een opgesoldeerde rand. 309 gram ø21x7cm. In zeer goede staat
17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.
Zilveren koektrommel met bijbehorende onderschotel, 835/000. Ronde koektrommel met parelrand en een scharnierend deksel, geplaatst op een ronde zilveren onderschotel met parelrand. MT.: A.Presburg, Am...
Antieke emaille kruideniersweegschaal van het merk Berkel. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 98 x 53 x 31 cm. In zeer goede staat.
Spaanse gitaar. Yamaha C40. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
Antieke zilveren lepel, 833/000, met Haags lofje. 20,5 cm. ca 45 gram. Met diverse herkeuren. MT.: Jacobus Kelder, Leiden, 1805. In goede staat
Stel karaffen met zilverwerk, 833/000. Fraai geslepen kleine karaffen, buikmodel, geplaatst op een ronde zilveren voet voorzien van gepointilleerd graveerwerk. De kristallen stoppen zijn door middel v...