Moderne loden sculptuur. Meisje met kind op hoge stoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Zwaar, houtgestoken Afrikaans borstbeeld. Halfnaakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Gesigneerd houtgesneden Balinees beeld. Panakus. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Man met tas. Met monogram + jaartal 1960. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Afrikaans houtsnijwerk uit één stuk. Man met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Vele figuren in elkaar verweven. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee bronzen jachthonden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 - 40 cm. In goede staat.
Antieke bronskleurige terracotta buste op zwart marmeren sokkel. Door J. Carli. Nr. 2249. Circa 1900. Chip neus. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Art Deco marmeren presenteerschaal met liggende bronzen hond. Circa 1925. Afmeting: 9,5 x Ø 25 cm. In goede staat.
Koudbeschilderde bronzen beer op rotsblok. Marmeren basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Hardhouten gestoken beer in Schwarzwalder-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur op zwart marmeren basement. Titel: Auf Reisen. Jongen met koffers. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Dame in jurk met hoed op. Groen gepatineerd. Circa 1930 - 1960. Geen signatuur. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Houthakker bij boom. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta tijger. Gesigneerd Richter + Nr. 2962/14 + gesetzl. geschützt. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 28 x 41 x 18 cm. In goede staat.
Egyptische bronzen kat met halsband en hiërogliefen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met spiegel. Jongen met mandoline op marmeren basement. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. E. le Guillemin (1871). 1841 - 1907. Man met bajonet. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose boeddha met vergulding. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta lamp met negroïde draagster. Samoa + monogram. Circa 1880. Eén arm gerestaureerd. Enkele chip. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde Franse figuren met bisquit porselein. Compositie metaal. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.
Grote zware bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Art Deco. Circa 1930. Gesigneerd Lorino. Chip. Afmeting: 57 x 57 x 22 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur. Frankrijk. Meisje met capuchon. Met ivoren gezicht. Circa 1900. Door G. Omerth. 1895 - 1925. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen beeld door Jules Graux, Parijs. Mandoline speler. Deels verguld. 19e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Smid met aambeeld. Door A. Gaudez. 1845 - 1902. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.
Antieke bronzen beeldengroep met musicerende putti. Musee de Sevres. Gietstempel + nummers. Circa 1900. Afmeting: 20 x 19 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Liggende leeuwen op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht. Man in winterjas met mand. Gesigneerd Secarel. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote bronzen buste. Jugendstil. Gesigneerd Alf de Tombay. 1843 - 1918. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote bronzen chimpansee schaal. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 45 x 46 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld op zwaar marmeren basement. Arabier te paard met geweer. Zwaar compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 63 x 72 x 22 cm. In goede staat.
Massief bronzen neushoorn met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 42 x 12 cm. In goede staat.
Zeer groot bronzen beeld door August Kühne uit Wenen. 1845 - 1895. Anno 1887. Oostenrijkse wandelaar in klederdracht met stok. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinese bronzen Foo-dogs. Afmeting: H 83 - 84 cm. In goede staat.
Grote bronzen tijger met welp. Naar Bayre. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 78 x 17 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen Indianen buste op wit marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 58 x 33 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek bronzen figuur door Alexandre Falguiere. 1831 - 1900. Titel Mignon. Mandoline speler. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen olifant met groene patina + vergulding. Naar idee van Salvadore Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 152 x 70 x 137 cm. In goede staat.
Verzameling hardhouten Afrikaanse beelden. Acht stuks. Bestaande uit zes olifanten + twee bustes. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Grote hardhouten gesneden uil met beschilderde ogen. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Zuid-Duits houtgestoken wandreliëf. Schoorsteenveger. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Vier diverse bronzen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: jongen met boeken 'Bücherwurm' door Ernst Beck. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bronzen figuren. 20e Eeuw. (1) Meisje met blinddoek om. (2) Jongen met handen in broekzak. Afmeting: H 20 - 23 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Mogelijk Hank Beelenkamp. 1952 - . Afmeting: 12 x 7 x 8 cm. In goede staat.