Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Herderin + vrouw op adelaar. Circa 1900. Afmeting: H 51 - 68 cm. In goede staat.
Bronzen tortelduif op marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Koud beschilderd Japans/Chinees bronzen figuur. Vrouw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Griekse dame. 21e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Bronzen olifant in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen, groen gepatineerde windhond op zwart marmeren basement. Gesigneerd Barye. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen figuren. 20e Eeuw. (1) Hindoïstische danseres op lotusbloem. (2) Vrouwe justitia. Afmeting: 40 - 41 cm. In goede staat.
Antieke albasten damesbuste door Gugielmo Pugi. 1850 - 1915. Eén beschadiging. Afmeting: H 24 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse bronzen engel op schommelplank. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Naakte man. Lauwerblad mist waarschijnlijk. Circa 1830. Afmeting: H 30,7 cm. In goede staat.
Bronzen stier in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Meisje aan het bellen blazen. Door Suzanne Bizard. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. D.H. Chiparus. Halfnaakte dame. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Bronzen vogel (zeearend?) in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Ridder met jachthoorn, op zwart marmeren basement. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Grote bronzen uil op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Erotische bronzen naakte dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Bronzen ekster in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. da Costa. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. Da Costa. Afmeting: H 26 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen eekhoorn op zwart marmeren boekensteun. Gesigneerd A.C. Weinmann. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen damesbuste op zwart marmeren basement. Naar Modigliani. 21e Eeuw. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twintig diverse bronzen figuren naar oude meesters. Reproductie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Bronzen figurengroep met polychromie. Arabieren. Weense stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 16 x 8,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figurengroep met jockey accessoires. Hond en rat. Circa 1900. Afmeting: 18 x 21 x 10 cm. In goede staat.