Zilveren armband, 925/000, met barnsteen. Opengewerkte klemband met een ovaal geslepen barnsteen. breedte armband 26 mm. ø 59x46mm. de armband is voorzien van een sluiting. ca 21 gram. In goede staat
Witgouden ring, 585/000, met saffier. Gemerkt Bron model confetti. Rijring met 15 saffieren in verschillende tinten bezet in gladomzettingen. breedte 3,4mm. ø 61. ca 4,1 gram. In goede staat
Lot met diverse sieraden, met een zilveren, BWG, armband met bloemen gemaakt uit filigrain, een collier met achtvormige schakels uit filigrain, BWG, en een hanger met agaat.
Twee lijsten met zilveren sieraden uit Oman, één lijst voorzien van een collier met oorstekers en een lijst voorzien van een oorhangers, een choker en een gesp. 31x44cm. en 25x31cm. Niet uit de lijst ...
Witgouden ring, 585/000, met saffier. Gemerkt Bron model confetti. Rijring met 15 saffieren in verschillende tinten bezet in gladomzettingen. breedte 3,4mm. ø 61. ca 4,3 gram. In goede staat
Strakke rosé gouden slavenband, 750/000, met diamant. Slavenband uit vierkante buis aan de bovenzijde voorzien van rijen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,5 ct. De armband is voorzien...
Prachtige geelgouden slavenband, 585/000, met zirconia. Brede slavenband met een opgesoldeerd element in de vorm van een gesp met graveerwerk en een grote zirconia. De armband is voorzien van een scha...
Geelgouden armband, 585/000, met pennen. Brede armband met 3 rijen met bolle bewerking. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 9 mm. lengte 19 cm. ca 20 gram. In goede staat
Collier van zoetwaterparels, ø 9mm, en labradorietstenen, ø 12 mm, versierd met een witgouden cliphanger, 585/000, voorzien van grote zoetwaterparel. lengte 70 cm. Grootte hanger 26x12 mm, inclusief ...
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met double band. Een horloge met vierkante geelgouden kast, 13,5x13,5mm. Bevestigd aan een double gevlochten band. Gemerkt Union, mechanisch werkend.
Lot met 6 zilveren zakhorloges, 800/000, o.a. merk Union. In redelijke staat
Gouden zakhorloge en horloge, 585/000. Gouden hanghorloge met emaille plaat in een double band, en een gouden horloge met gouden band. Band op diverse plekken los. totaal gewicht ca 29 gram, zonder do...
Zilveren zakhorloge, 925/000, gemerkt Otto van Meurs, Amsterdam. Geplaatst in een Engelse zilveren kast. Rand los, glas en wijzers ontbreken. In redelijke staat.
Zilveren armband gemaakt uit 1/2 guldens. De middelste munt is voorzien van een gravure: JB 38-26/5-39 PP. De armband heeft een veeroog als sluiting. Breedte 22 mm. lengte 21 cm. ca 40 gram. In goede...
Geelgouden kraagclips, 585/000, strak driehoekig gevormd. 15x15x12mm. ca 3,5 gram. Nieuw in doos
Geelgouden entouragering, 585/000, met diamant. Ring met een grote rozet bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,85 ct. ø rozet 11mm. ø 50. totaal ca 3,1 gram. In zeer goede staat
Gouden streekbroche, 585/000, rond gecontourneerd model versierd met knoppen. ø 36mm. ca 7,7 gram. Klein gaatje in het midden van de broche, verder in zeer goede staat.
Lange geelgouden ketting met hangers, 585/000. Lang koordcollier met daaraan een gouden element met filigrain, parels en kwasten. Onderaan de ketting zitten 2 musketonhaken, één met medaillon voorzien...
Zilveren tennisarmband, 925/000, met zirconia's. Armband volledig bezet met lila-kleurige zirconia's. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 19 cm. breedte 3 mm. ca 9,5 gram. Nieuw
Zilveren armband, 925/000, met gekleurde zirconia's. Armband met staafjes van zilver met ronde zetkasten bezet met witte, blauwe en champagne-kleurige zirconia's. ø 4,5mm. lengte 20-25 cm. ca 9,1 gram...
Geelgouden speld, 585/000, met paardenhoofd voorzien van gematteerde bewerking. 13,5x55mm. In goede staat
Stukje gouden koningscollier, 585/000, met een karabijnhaak en een groot veeroog. ø 3,3x3,3mm. 13 cm. ca 11 gram. In zeer goede staat.
Geelgouden collier met hanger en horlogeketting met gouden elementen, 585/000. Fijn gourmetcollier met daaraan een zeskantige hanger versierd met knopjes en een parel en een nylon horlogeketting voor...
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met granaat. Venetiaans collier met daaraan een ovale hanger met geschulpte rand voorzien van graveerwerk. in de hanger zit een ovaal gefacetteerde granaat. Groo...