Onduidelijk. Circa 1920. Hollands havengezicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Rozen stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
J.K. Veerman. 1907 - ? Koeien in landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
G. Voorwinde, Rotterdam. Tweede helft 20e eeuw. Rotterdamse kade met paardenwagens en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
A. Zuiderwijk. Circa 1920. Platelen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Willem Heytman. 1950 - Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Joseph Gregoire. 1900 - 1976. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 44 cm. In goede staat.
Joop Nijmeijer. 1941- Drente. Drentse boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Rest signatuur. 20e Eeuw. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Henk v.d. Berg. Titel verso Riebeek-West, Suid Afrika. Afrikaanse boerderij met figuren. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Henk ter Horst, 1995. 1937 Roswinkel. Landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 19 cm. In goede staat.
Henk ter Horst, 1996. 1937 Roswinkel. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.
Lita van Engelenhoven, 1948. Stilleven met appels. Nr. 2/130. Lithografie op papier. Afmeting: H 67 x B 42 cm. In goede staat.
Willem J. Pasman. 1905 - 1984. Landschap met boerderij, en boer bij sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.
H.J. Doodkorte, 1842. Hollands wintergezicht, dorp met figuren en ijspret. Sepia op papier. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.
John Leenen, 2002. 1943 - . Boerderij in besneeuwd landschap. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 79 cm. In goede staat.
A.T. Blandfort. Franse School. Frans stadsgezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 66 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee werken van Peter te Marvelde. (1) Dorpsfeest. (2) Havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Vijf antieke aquarellen. Divers. Floraal/fruit. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
Frans Mars. 1903 - 1973. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
De Vries. Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Indonesische School. Circa 1960. Vissers met manden vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 88 x B 57 cm. In goede staat.
L. v.d. Poll. Tweede helft 20e eeuw. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40,5 cm. In goede staat.