J. v.d. Kerkhove. 1822 - 1881. Kreupele muzikant met diverse instrumenten en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 30,5 cm. In goede staat.
Jan van Heel. 1898 - 1990. Nieuwe Haagse School. Pierrot. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Willem van der Nat. 1865 - 1929. Poldergezicht met molen en zeilboten. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
E. Mever. Circa 1900. Vrouw in landschap met Amor. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 120 x B 60 cm. In goede staat.
Victor Carabain. 1863 - 1942. Grachtgezicht Alkmaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Richard Robjent. Engelse School. 1937. Plasgezicht met opvliegende eenden. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In goede staat.
Paul ten Hoopen, 1985. 1927 - . Interieur met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 46 cm. In goede staat.
Jerre Hakse, 1989. 1937 - . Landschap Portugal. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 36 cm. In goede staat,.
A. Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen langs de kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw of ouder. Vrouw met Kooiker hondje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Gesigneerd Reekers. Signatuur van latere datum. Toch mogelijk Johannes Reekers, 1824 - 1895. Bloemstilleven met insecten. Oudere bedoeking. Afmeting: H 42 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
A.M.Geijp. 1855 - 1926. Landschap met vissers. Scheurtje. Afmeting: H 59 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.
Roy Lichtenstein. Marilyn Monroe. Nr. 36/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 56 cm. In goede staat.
Lucebert. 1924 - 1994. Titel: Nachtvlinders. (twee rokende dames van lichte zeden). Plakaatverf op papier. Afmeting: H 35 x B 29 cm. In goede staat.
J.A.B. Stroebel. 1821 - 1905. Interieur met figuren en gejaagd wild. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.
Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
M. Sander? 1882. Duitse School. Berglandschap met bergmeer. Afmeting: H 68 x B 95 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Binnenhaven Rotterdam. Veel craquelé, behoeft bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In redelijke staat.
Antieke emaille plaquette in lijst. Met reliëf portret schilderij. Gesigneerd M. Lassier? Dame in gotische kledij. Afmeting: H 16 x B 11 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1928 - 2007. Rotterdams havengezicht met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Platbodems op volle zee met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Berend Brouwer. 1872 - 1936. Boerderij met boer en paardenkar bij rode kool veld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Koe bij bosrand. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 60 x B 86 cm. In goede staat.