De Vries. Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Anna Kerling. 1862 - 1955. Bergdorp. Gouache op papier. Afmeting: H 47 x B 31 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Naar Henriëtte Ronner. Circa 1920. Liggende kat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Indonesische School. Circa 1960. Vissers met manden vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 88 x B 57 cm. In goede staat.
Marcelle Blum. 1893 - 1984. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...
L. v.d. Poll. Tweede helft 20e eeuw. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40,5 cm. In goede staat.
Corneille '97. 1922 - 2010. Nr. 96/250. Titel: Unique. Litho op papier. Afmeting: H 22 x B 15 cm. In goede staat.
J.K. Veerman. 1907 - ? Koeien in landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Marcelle Blum. 1893 - 1984. Franse School. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 22 cm. In goede staat.
Chris Soer. 1882 - 1962. Poortje bij Elburg. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 14,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1910. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures/steendruk. (1) Overijssel, steendruk, H.J. Backer Dordrecht, 19e eeuw. (2) Hollandia, gravure, 17e eeuw. (3) Gezicht op stad Haarlem, gravure, J.G. Phillips Fecit 1750. Op papier...
Langa '72. Duitse school. Circa 1880. Landschap met dorsgezicht en wandelaar. Kleine beschadiging. Afmeting: H 54 x B 82 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e eeuw. Berglandschap met monnik, relikwiehouder en jongeling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
R. Bertrand? Circa 1930. Rotterdam plan C. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Monogram A.J.G. 20e Eeuw. Indonesisch waterlandschap met figuren in boot. Lithografie? Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Louis Armstrong. Nr. 48/200. Handingekleurd. Ets op papier. Afmeting: H 67 x B 79 cm. In goede staat.
K. Schilderspel. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Wijbrands. 20e Eeuw. Havengezicht Hoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
H. Hubregtsen. Circa 1930. Landschap met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 22 cm. In goede staat.
J.W. Sehnli? Duitse School. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.
Wouter K.? 2002. Verso Biesbosch met aanmeerpalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.