Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met emaille en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Jos Klaus. Pseudoniem van Henry Schouten. 1857 - 1927. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 55 cm. In goede staat.
Schouten. Toegeschreven aan Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Hoederhof. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.
Antieke emaille plaquette in lijst. Met reliëf portret schilderij. Gesigneerd M. Lassier? Dame in gotische kledij. Afmeting: H 16 x B 11 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.
Willy Fleur, 1933. 1888 - 1967. Bloemstilleven met aardewerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 60 cm. In goede staat.
Moritz Wimmer. Duitse School. 1920. Havengezicht, Danzig in de winter. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Thijs Buit. 1934 - . Abstract landschap. Olieverf op karton. Afmeting: H 22 x B 29 cm. In goede staat.
Pendant van B. Williams. Tweede helft 20e eeuw. Abstract/kubistische voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. Anastasis, opstanding en nederdaling ter helle. Eerste helft 19e eeuw. In originele staat. Afmeting: H 44 x B 40 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Holland. Winters havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1880. Gezicht op Bosporus met vele schepen bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Victor Carabain. 1863 - 1942. Grachtgezicht Alkmaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Barend Brouwer. 1872 - 1936. Figuur te paard op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
W.F. Springer. Hollandse School. 19e Eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Twee pinken bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. Christus. Pantokrator met randheiligen links beschermengel, rechts St. Michaeli? 19e Eeuw. Afmeting: H 54,5 x B 41,5 cm. In originele en goede conditie.
A. Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
J.A.B. Stroebel. 1821 - 1905. Interieur met figuren en gejaagd wild. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.
Han van Meegeren. 1889 - 1947. Gezichten studie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 24 x B 21 cm. In goede staat.
Lita van Engelenhoven. 1948. Tafel met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 138/199. Twee naakte dames in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 57 cm. In goede staat.
Tom Wesselmann. 1931 - 2004. Nr. 36/199. Elizabeth Taylor. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 53 cm. In goede staat.
Hal Wichers. 1893 - 1968. Indonesisch dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.