19e Eeuwse porseleinen theedoos met chinoiserie decor. Haarscheuren. Afmeting: 8,5 x 10 x 7,5 cm. In redelijke staat.
Groot lot diverse antieke wandtegels. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Art Deco keramieken olifant. Dolly. Door Le Jan France. Circa 1930. Craquelé glazuur. Afmeting: 32 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands Petrus Regout Fayence Maastricht theeservies. Decor Fancy. Circa 1880. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, grote kom + achttien kop + schotels. Minimale chips mogelijk. Afmeting...
32 Stuks Hollandse Friese bloem-tegels. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
24 Stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige wandtegels met dubbele ring. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen kraagvaas met Satsuma figuren/goud decor. Op houten console. Afmeting: H 110 x - Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence lampenvoet met messing montuur. Knobbelvaas 18e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse Fayence spiegel met vijf putti's en florale beschildering. Neo rococo. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 70 cm. In goede staat.
Grote Rosenthal porseleinen wandplaquette. Gelimiteerde oplage van 1000, nummer 123/1000. Tristan uit de opera Lohengrin. Afmeting: 42 x 36 x 4 cm. In goede staat.
Tegeltableau met twaalf 18e eeuwse Hollandse tegels met kinderspelen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 54 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van twintig stuks antieke wandtegels. Circa 1900. Spelende kinderen decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Duits porseleinen figuur. Meisje met opgewerkte bloemen + goud decor. Gemerkt Volkstedt Rudolstadt. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Engelse creamware theebussen. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Divers. De Klaauw, De drie klokken + LPK. Afmeting: H 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met landschap/floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 - 39 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mangaan 12-pas tegeltableau met bijbelse voorstelling. Jezus gekruist op Golgotha. Circa 1800. Haarscheuren + randschade. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Omvangrijk Villeroy & Boch eetservies. Decor: Redoute Weiss. Bestaande uit: Borden, schalen, eierdoppen, kop + schotels, soepterrine, botervloot, theekan, melk/suiker set et cetera. Dishwasher-safe. T...
Twee Jugendstil-stijl majolica vazen met bloemen/vrouwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 44 - 45 cm. In goede staat.
Drie delen porselein. Tweede helft 20e eeuw. Met figuren en bloem decor opgewerkt. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 - 46 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence boterpot met stadhouder Willem IV en zijn vrouw. Samen met een boek waar de boterpot in staat afgebeeld. Deksel mist + gelijmd. Afmeting: 9 x 19 x Ø 12,5 cm. In red...
28 Stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse wandtegels met bloemen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Stad Meissen porseleinen boulloir met Zwiebelmuster decor + messing comfoor. Circa 1920. Afmeting: 39 x 20 x 22 cm. In goede staat.
Vijfentwintig antieke Hollandse wandtegels. Floraal decor. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Dertig antieke Hollandse bloempot tegels. Blauw. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Dertig Hollandse mangaan-kleurige bloempot tegels. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antiek zes-pas mangaan tegeltableau met decor van uil op boomstronk. Randschilfers. Afmeting: 41x 28 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse polychrome Fayence knobbelvaas als lampenvoet. Gemerkt APK. 19e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
22 Stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse mangaan kleurige wandtegels met bijbelse voorstelling. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Delftse Porceleyne Fles aardewerken pendule met floraal en haven decor. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt: de Klaauw. Met pauw decor. Minimale beschadigingen + restauratie. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Tegeltableau met zestien Hollandse landschapstegels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 53 x 53 cm. In goede staat.
Lot van 26 stuks Hollandse mangaan-kleurige tegels. 19e Eeuw. Dorpsgezichten in cirkel. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence tablet met wandophanging. Gemerkt LPK. Met chinoiserie decor. Afmeting: 3 x 24,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met musicerende Europeanen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.
Twee grote Franse Sevres-stijl amfora dekselvazen. Gemerkt Mignon Decore Limoges a la Main. Porselein met messing monturen + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Duitse + Weense porseleinen soldaten. Circa 1900. Gemerkt met bijenkorf + ander merk. Bij één figuur is de steel van vaandel vervangen door hout. Minimale chip mogelijk, verder goed. Af...
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt: de Klaauw. Putti in tuin decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
52 Stuks antieke witte Hollandse wandtegels. Witjes. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
28 Stuks 18e - 19e eeuwse bijbelse mangaan-kleurige wandtegels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
50 Stuks diverse antiek Hollandse wandtegels met dieren decor. Beschadigingen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Een Duitse K.P.M. porseleinen soezenmand met floraal/goud decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 19 cm. Minimale chips. En een handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen schaal met bloem decor. Mogelij...
Lot van 28 tegels met kinderspelen. 19e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Kapitale neo renaissance, historisme majolica pronkschaal met bloemen/putti/engel en pegasus. 20e Eeuw. Putti + vleugel gelijmd. Afmeting: 53 x 50 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
32-Delig Duits Rosenthal porseleinen eetservies. Decor Classic Rose, met figuren in landschap/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theepot, theekommen, koffiekopjes, zes eetborden, zes on...
Antiek Hollands Rozenburg Den Haag keramieken tegeltableau. 12-Pas. Circa 1900. Naar Frederick van Rossum Du Chattel. Nr. K 385. Afmeting: H 63 x B 47 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Friese Fayence schaal met tekst; 'Eens deelt de rechter ieder deel, eeuwig wel of eeuwig nee'. Afmeting: H 11 x Ø 33 cm. In goede staat.
Duits hoogwaardig K.P.M. porseleinen servies. 18-Delig. Circa 1920. Met diverse handgeschilderde florale decors + goudrand. Afmeting: 7,5 - 26 cm. In goede staat.
Lot van 45 Hollandse landschapstegels met cirkels. Kustplaatsen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome sierschotel. Decor 'Barsten'. Letters 27 D + B. Afmeting: Ø 24,7 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse polychrome Delftse Fayence theebus met chinoiserie en goud decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Grote Duits porseleinen Rosenthal vaas. Selb Bavaria. Model Ph. Rosenthal. 70er-Jaren. Handbeschilderde figuren voorstelling. A. Karije. Met reliëf decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence hectagonale dekselvazen. Gemerkt L.F. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Drie-delige antieke Duitse neo renaissance, historisme piedestal met caché pot. Genummerd. Circa 1880. Met pelikanen/floraal decor. Minimale chip. Afmeting: H 119 cm. In goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor 'Dun'. Letters AK. B. 88. Model nr. 8. Met originele doosjes. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor 'Motief'. Model nr.: 13. Letters 39/C R. Nr. 169. Met originele doosjes. Afmeting: H 12,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor dorens. Letters V.B. B. Nr. 49. Met originele doosjes. Model 13. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander polychrome Arnhem vaas. Decor 'Woelig'. Nr. 23 II. Met monogram. Chips onderrand. Afmeting: H 16,5 x Ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem kelkvazen. Polychrome. Decor 'Spichtig'. Letters 71 D 5 B. Eén vaas bodemrand iets beschadigd. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome sierschotel. Decor 'Wijd'. Letters A.R. G. Nr. 577. Afmeting: Ø 24,9 cm. In goede staat.
Antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vaas. Decor 'druipend'. Model 29 II. Letters R.S. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vaas. Decor: 'Naaloop'. Model 3. Letters A.K.B. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome kommen. Decor 'Niets'. Letters 43 D + monogram. Afmeting: H 9 x Ø 18,2 cm. In goede staat.