Drie 4-pas tegeltableau's in gips gelegd. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijke staat.
22 Stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse mangaan kleurige wandtegels met bijbelse voorstelling. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Doos met diverse antieke Hollandse wandtegels. Onder andere; Friese sterren + divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delige antiek Delfts kaststel, Porceleyne Fles. Floraal decor. Circa 1920. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mangaan 12-pas tegeltableau met bijbelse voorstelling. Jezus gekruist op Golgotha. Circa 1800. Haarscheuren + randschade. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek tegeltableau met zes mangaan bijbelse tegels. 19e Eeuw. Afmeting: 27,5 - 40,5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek porselein. Onder meer; Figuren lampenvoet, Schierholz Duitsland, minimale beschadiging, circa 1920. Figurengroep Napels met kroon, schrijfveer beschadigd, groente in korf, chips. Afm...
Drie delen antiek Hollands plateel. Onder meer; Polychrome pijpvaas Gouda, P.K. Holland. Breetveld Gouda schenkkan. Corel Schoonhoven Holland P.N. bonbonschaal. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Vier delen Duits Kaiser porselein met Imari-stijl decor 'Yokohama'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee dekselvazen, schemerlamp, bord. Afmeting: 21 - 34 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Makkumer keramiek. Tichelaar. (1) klompje (2) bordje (3) schenkkan (chip) (4) schenkkan. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Lot Zwiebelmuster porseleinen kop en schotels. Duitsland. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse Fayence wandschotel met landschap en visser. Castell Terano. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.
Porseleinen Royal Albert tafellamp met rozen en goud decor. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt: de Klaauw. Putti in tuin decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence hectagonale dekselvazen. Gemerkt L.F. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Royal Albert porseleinen theeservies. Decor: Sweet Violets. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, kop + schotels, schalen en ontbijtborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 7 - 22 cm. In goe...
Antiek Droste Cacao servies, Haarlem-Holland. Bestaande uit vijf kopjes + zeven schotels. Minimale chip. Afmeting: 7 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Hollandse kastkommen. Societé Ceramique Maastricht. Decor Canton. Afmeting: H 11 x Ø 16 cm. In goede staat.
Majolica piedestal in Jugendstil-stijl. Met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse polychrome Delftse borden. Divers, floraal. Twee borden gelijmd. Eén randrestauratie. Rest goed. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse porseleinen theedoos met chinoiserie decor. Haarscheuren. Afmeting: 8,5 x 10 x 7,5 cm. In redelijke staat.
Kleine 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvaas met floraal decor en APK bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse keramieken caché pot van Royal Bonn. Jasmijn/goud decor. Afmeting: H 22 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht keramieken ontbijtservies. Circa 1880. Met landschap decor. Cambridge Castello. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, 12 ontbijtborden, 12 kop + schotels, t...
Kapitale neo renaissance, historisme majolica pronkschaal met bloemen/putti/engel en pegasus. 20e Eeuw. Putti + vleugel gelijmd. Afmeting: 53 x 50 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met zeilboot decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 36 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met landschap/floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 37 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Saksisch porseleinen kop en schotels. Gemerkt. Eén haarlijn + één chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Hollandse Modica Gouda platelen bloempotten met rozen decor. Circa 1930. Afmeting: H 22 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Kunstwerk van keramiek door Phil Gearheart te Heusden 1971. Op houten wandplaquette. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.
Vier delen Hollands Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Onder andere; drie polychrome wandborden + één dekselvaas. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Twee grote Napels porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Beschadiging aan bloemen. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Gouda platelen cachepot. Jugendstil. Met floraal/goudfazant decor. Haarscheuren + chip. Afmeting: H 21,5 x Ø 29 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Hollandse platelen schenkkannen met floraal decor. Gouda Plazuid. Circa 1915. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. Circa 1910. Bestaande uit: Ivora Gouda polychrome vaas + Roma Arnhem rozensteker. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Zuid-Holland platelen pijpvaas met floraal decor. Circa 1910. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Zeven delige eier-set met kippen/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Lot Hollandse polychrome Fayence schotels. Makkum + Delfts. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 10 - 35 cm. In goede staat.
Porseleinen bloemvaas met bronzen montuur. Handbeschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zeldzame amfora Jugendstil keramieken vaas met druivenranken en goud decor. Circa 1900. Minimale chip. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien diverse 18e - 19e eeuwse wandtegels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Delftse polychrome Fayence borden met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee grote Delftse Fayence Porceleyne Fles vazen met chinoiserie decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse Porceleyne Fles aardewerken pendule met floraal en haven decor. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence boterpot met stadhouder Willem IV en zijn vrouw. Samen met een boek waar de boterpot in staat afgebeeld. Deksel mist + gelijmd. Afmeting: 9 x 19 x Ø 12,5 cm. In red...
Grote Rosenthal porseleinen wandplaquette. Gelimiteerde oplage van 1000, nummer 123/1000. Tristan uit de opera Lohengrin. Afmeting: 42 x 36 x 4 cm. In goede staat.
Duitse Hummel tafellamp. Jongen in appelboom met vogel. Circa 1960. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote Duits porseleinen Rosenthal vaas. Selb Bavaria. Model Ph. Rosenthal. 70er-Jaren. Handbeschilderde figuren voorstelling. A. Karije. Met reliëf decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.