Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence paauw-borden. (1) Polychrome, De Porceleyne Fles, gelijmd. (2) Blauw-wit, De Klaauw, randschade. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.
Omvangrijk Villeroy & Boch eetservies. Decor: Redoute Weiss. Bestaande uit: Borden, schalen, eierdoppen, kop + schotels, soepterrine, botervloot, theekan, melk/suiker set et cetera. Dishwasher-safe. T...
Majolica piedestal in Jugendstil-stijl. Met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Zes antieke Hollandse kastkommen. Societé Ceramique Maastricht. Decor Canton. Afmeting: H 11 x Ø 16 cm. In goede staat.
Duitse Stadt Meissen porselein met Zwiebelmuster. Circa 1930. Bestaande uit: Thee + koffiekan, vier borden en schaal. Eén chip onderrand deksel koffiekan. Chips theekan. Afmeting: 14 - 39 cm. In redel...
Twee oude/antieke porseleinen wandconsoles. Handbeschilderd met figuren, floraal en goud decor. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 24 x 25 x 18 cm. In goede staat.
Antiek Droste Cacao servies, Haarlem-Holland. Bestaande uit vijf kopjes + zeven schotels. Minimale chip. Afmeting: 7 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Portugese polychrome Fayence vaas. Met figuur in landschap/haas/vogelnest decor. Gesigneerd door V. Lamego. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Royal Albert porseleinen theeservies. Decor: Sweet Violets. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, kop + schotels, schalen en ontbijtborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 7 - 22 cm. In goe...
Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap decor. Afmeting: H 26 - 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica dekselpot met ranken en hanenkoppen gedecoreerd. Genummerd + gemerkt. Circa 1910. Chips. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale porseleinen schaal op messing voet. Imari-stijl. 21e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 44 cm. In goede staat.
Tegeltableau met zestien Hollandse landschapstegels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 53 x 53 cm. In goede staat.
Antiek zes-pas mangaan tegeltableau met decor van uil op boomstronk. Randschilfers. Afmeting: 41x 28 cm. In goede staat.
Tegeltableau met twaalf 18e eeuwse Hollandse tegels met kinderspelen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 54 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
28 Stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse wandtegels met bloemen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
26x Polychrome Hollandse 4-pas tegels. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
24 Stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige wandtegels met dubbele ring. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van twintig stuks antieke wandtegels. Circa 1900. Spelende kinderen decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
28 Stuks 18e - 19e eeuwse bijbelse mangaan-kleurige wandtegels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
52 Stuks antieke witte Hollandse wandtegels. Witjes. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek aardewerk/plateel. (1) Bolvaas, plateel, Bergen, C.M. (2) Vaas met roofvogels, terracotta, met beschildering, circa 1930. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence hectagonale dekselvazen. Gemerkt L.F. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.