Twee bijzettafels. 1x Wortelnoten + 1x Oosters met marmeren blad. Afmeting: 47 - 53 cm. In goede staat.
Oude goudkleurige spiegel met ornamenten en facet geslepen glas. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
Hollandse geëboniseerde pander muziekkast met schappen en snijwerk (lyra). Circa 1880. Afmeting: 90 x 37 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Spiegel met gebogen boven kant. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 52 cm. In goede staat.
Design tafel van RVS met kunststof blad. Afmeting: H 75 x Ø 100 cm. In goede staat.
Mahoniehouten scheepstafel met messing hoekstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Beschilderde houten wandkapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 112 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Vier delen antiek. Circa 1900. 1x Schraag. 89 x 66 x 40 cm. 1x Bankje, 55 x 48 x 59 cm. 1x Eikenhouten neo gotische tafel, 61 x 72 x 35 cm. 1x Bijzettafel, 72 x 59 x 59 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Fries beschilderde houten turfbak. Floraal decor. Afmeting: 52 x 72 x 31 cm. In goede staat.
Hoge witte commode met vijf lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 50 x 79 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade, etage en wielen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 77 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Engelse cake-stand. Mahoniehout. Circa 1920. Eén poot gelijmd. Afmeting: H 89 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Spiegel. Circa 1920. Voorzien van eiken lijst. Afmeting: H 125 x 82 cm. In goede staat.
50-er Jaren triplex archiefkast met rolluik. Afmeting: 106 x 44 x 35 cm. In goede staat.
Italiaans ladenkastje. Floraal beschilderd + verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 45 x 30 cm. In goed staat.
Antieke eikenhouten gestoken schaarstoel met lederen bekleding en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 59 x 64 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse origineel beschilderde Hindelopen kinderstoel op houten wielen. Floraal decor. Afmeting: 116 x 51 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde bibliotheektrap van hardhout. Afmeting: 52 x 70 x 50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 101 x Ø 27 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken neo renaissance stoel met druivenrank decor en petit point bekleding. 19e Eeuw. Afmeting: 115 x 55 x 48 cm. In goede staat.
Engelse fauteuil. Circa 1880. Mahonie. Op rolvoetjes. Zithoogte 40 cm. Afmeting: 97 x 67 x 86 cm. In goede staat.
Eikenhouten archiefkast met rolruik, met daarachter diverse lades. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 114 x 92 x 40 cm. In goede staat.
Drie Engelse mahoniehouten bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 70 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten schaarstoel met leeuwen. Circa 1880. Afmeting: 108 x 60 x 59 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ovale Engelse salontafel. Wortelnoten met floraal intarsia. Circa 1860. Afmeting: 75 x 118 x 89 cm. In goede staat.
Wortelnoten eettafel met extra blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x Ø 100 cm. / 78 x 100 x Ø 138 cm. In goede staat.
Eikenhouten tafel met polychromie, ingelegd met Hollandse tegels. Vogel decor. Circa 1900. Afmeting: 57 x 91 x 51 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhout gestoken lectuurhouder in barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 43 x 28 cm. In goede staat.
Engelse/Victoriaanse ovale tafel. Circa 1860. Massief mahonie. Afmeting: 53 x 106 x 74 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollands dressoir met origineel beslag, klauwpoten en marmeren blad. Twee lades + vier deuren. Circa 1900. Afmeting: 96 x 184 x 57 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Louis Philippe spiegel. Circa 1800. Afmeting: H 116 x B 60 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank. Neo barok. Tweede helft 20e eeuw. Florale stoffering. Afmeting: 113 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Engelse, ovale mahoniehouten salontafel. Circa 1860. Afmeting: 55 x 93 x 70 cm. In goede staat.
Twee goudkleurige spiegels met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 58 cm. + H 84 x B 62 cm. In goede staat.
Antieke kapstok + spiegel. Eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 30 x 100 x 19 cm. / 60 x 55 cm. In goede staat.
Jugendstil theekastje van eikenhout met afneembaar presenteerblad. Circa 1910. Afmeting: 81 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten side table met twee lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 140 x 40 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten spiegel met facet geslepen glas. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
Armleunzetel. Circa 1930. Eiken met vlechtwerk. Zithoogte circa 41 cm. Afmeting: 80 x 67 x 75 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken kampferkist met landschap decor. Afmeting: 40 x 33 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1870. Enkele vlekken. Afmeting: 76 x 80 x 77 cm. Verder in goede staat.
Vroeg 19e eeuws beschilderd grenenhouten kinder schommelbed. Met originele florale beschildering. Houtgepind. Afmeting: 60 x 95 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ovale tafel. Mahonie. Circa 1860. Blad vlekken. Afmeting: 65 x 83 x 115 cm. In redelijke staat.
Metalen met houten tuinbank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 67 x 127 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Gründer kast met etages + twee deuren. Circa 1880. Krimpnaad in blad. Afmeting: 105 x 73 x 40 cm. In goede staat.
Twee Windsor armleunstoelen. Beukenhout, noten gebeitst. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 54 x 50 cm. In goede staat.
Engelse massief mahoniehouten bijzettafel. Circa 1860. Afmeting: 67 x 109 x 104 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten commode met messing beslag. Gründerzeit. Afmeting: 83 x 92 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhouten salontafel. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: H 50 x Ø 84 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten rococo-stijl tafel met snijwerk. Afmeting: 75 x 94 x 64 cm. In goede staat.
Antieke Louis Seize-stijl bank met petit point stoffering. Circa 1900. Afmeting: 127 x 52 x 100 cm. In goede staat.
Antieke Duitse naaitafel van eikenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 77 x 41 x 50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten secretaire met opzet. Engelse-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 206 x 88 x 48 cm. In goede staat.
Oude Chinees houtgestoken kampferkist met landschap decor. Afmeting: 50 x 103 x 60 cm. In goede staat.
Twee bijzet/wijntafels. 1x Wortelnoten + 1x mahonie, met floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x Ø 54 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken armleunstoel met mooie bruine lederen bekleding, leeuwen en ranken. Afmeting: 130 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken Chinese hockers met marmer en porseleinen blad. 20e Eeuw. Afmeting: 61 - 63 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten penantkast. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 78 x 85 x 43 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten penantkast met snekken. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 90 x 107 x 55 cm. In goede staat.
Set van drie antieke Engelse mahoniehouten bijzettafels. Tweekleurig. Circa 1900. Afmeting: 72 - 76 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten commode in barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 76 x 41 cm. In goede staat.
Vier eiken stoelen met lederen bekleding. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 97 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse eikenhouten neo renaissance wandkapstokken. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 95 - 100 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bijzettafel met gegraveerde, afneembare bronzen dienbladen. Met Chinese figuren decor. Afmeting: H 65 x Ø 50 cm. In goede staat.
Eiken Dagobertstoel. Met beeldhouwwerk typisch voor die tijd. Circa 1880. Afmeting: 85 x 58 x 52 cm. In goede staat.
Italiaanse kunststof gegoten vergulde spiegel met console. Circa 1970. Afmeting: 133 x 58 x 25 cm. In goede staat.
Mooie houtgestoken Oosterse kampferkist met rondom figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 93 x 47 cm. In goede staat.
Engelse salontafel van massief mahonie. Circa 1900. Sheraton-stijl. Afmeting: 134 x 99 x H 75 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhout gestoken voorpaneel van een poortjeskist. Duitsland. Afmeting: 137 x 57 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil mahoniehouten kaptafel met vier lades en floraal snijwerk. Circa 1910. Afmeting: 166 x 106 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance wandkapstok met ranken en leeuwenkop. Afmeting: 58 x 141 x 28 cm. In goede staat.
Notenhouten vitrinekast met zijkanten glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 173 x 55 x 34 cm. In goede staat.
Vier lederen met zwart metalen Fema Italy design stoelen. 60er - 70er Jaren. Gastone Rinaldi Pascale Thema Italy. Afmeting: 82 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Wortelnoten Queen Anne bijzettafel met gecontourneerd blad 20e eeuw, 61xø73cm., in goede staat
Duitse notenhouten Gründerzeit spiegel met console + volle zuilen. Circa 1890. Afmeting: 216 x 87 x 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ronde mahoniehouten empire eettafel met drie-spant poot. Circa 1820. Afmeting: H 77 x Ø 130 cm. In goede staat.
Goudkleurige spiegel in barok-stijl. Composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 68 cm. In goede staat.
Hollands Willem III wortelnoten damesbureau met lades en binnenleven. Circa 1860. Afmeting: 108 x 83 x 45 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Duitse spiegel met console. Notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 215 x 89 x 31 cm. In goede staat.
Massief eiken opzet-buffetkast. Circa 1930. Voorzien van snijwerk en facet geslepen glas in bovenste gedeelte. Afmeting: 186 x 171 x 65 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire spiegel met messing ornamenten. Circa 1820. Afmeting: H 110 x B 46 cm. In goede staat.
Zes kersenhouten eetstoelen in Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 50 x 54 cm. In goede staat.
Mooie Franse spiegel met inlegwerk. Mahonie. Circa 1900. Afmeting: H 174 x 101 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Jugendstil bureaustoel met snijwerk en lederen bekleding. Circa 1915. Afmeting: 82 x 65 x 85 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkastje. Circa 1850. Afmeting: 80 x 36 x 35 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire stoelen met bandintarsia. Afmeting: 84 x 50 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 167 x 95 x 46 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire trumeau. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 110 x 80 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten Louis Seize wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 70 x 73 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse mahoniehouten biedermeier spiegel. Gepolitoerd. Afmeting: H 110 x B 55 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize-stijl jalouzie kastje. Circa 1880. Afmeting: 82 x 86 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse beschilderde duwslede. Afmeting: 55 x 120 x 50 cm. In goede originele staat.
Hollandse mahoniehouten twee-deurs meidenkast met lade. Circa 1870. Afmeting: 152 x 104 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten vitrine-opzetkast met kroon en snijwerk. Circa 1860. Eén stukje lijst mist. Afmeting: 190 x 50 x 102 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkast. Circa 1800. Afmeting: 84 x 82 x 41 cm. In goede staat.