Antieke Italiaanse notenhouten neo renaissance gebeeldhouwde kast met schrijfgedeelte, figuren, ranken, koppen et cetera. Circa 1900. Afmeting: 180 x 195 x 50 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met kruispoot en bronzen beslag. Afmeting: 225 x 230 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws klein Hollands kunstkabinet met ebbenhout, been, ijzeren beslag en sloten + diverse lades. Neo renaissance. Afmeting: 129 x 95 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke uitneembare Hollandse eikenhouten kussenkast met geëboniseerde getorste pilasters en ranken. Circa 1880. Afmeting: 225 x 190 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast op getorste poten, met lade en deels geëboniseerd. Met halve zuilen, kapitellen en robbelijsten. Afmeting: 164 x 115 x 58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse grenenhouten vaste vitrinekast in bierverf. Afmeting: 258 x 160 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gerestaureerde essenhouten biedermeier vitrinekast. Circa 1820. Gepolitoerd. Afmeting: 199 x 170 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Zuid Duitse kersenhouten één-deurs vitrinekast. Gepolitoerd. Met bandintarsia. Circa 1820. Afmeting: 174 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.
Antieke gepolitoerde Duitse biedermeier commode van kersenhout, met geëboniseerde halve zuilen en messing kapitellen. 19e Eeuw. Afmeting: 77 x 101 x 57 cm. In goede staat.
Antiek Hollands mahoniehouten klapbuffet met messing beslag + bandintarsia. Circa 1800. Louis Quinze-stijl. Gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 95 x 58 x 106 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten damesbureau met bronzen beslag en vijf lades. Circa 1900. Bovenhekje niet compleet. Afmeting: 115 x 79 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Grote Italiaanse notenhouten gestoken piedestal, met putti dragend een oesterschelp. Afmeting: 137 x 64 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere met schrijflade + lades met binnenleven. Afmeting: 166 x 117 x 49 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire met floraal intarsia op voor + zijkanten + binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 115 x 125 x 57 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Grafschaft Bentheim kast met twee deuren, schappen en lade. Louis Quinze. Afneembare kop. Afmeting: 200 x 180 x 66 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met opstand + lade. Met floraal snijwerk + zuilen. Circa 1900. Afmeting: 176 x 97 x 51 cm. In goede staat.
Italiaans notenhout gesneden gebombeerde vitrine-opzetkast met gesatineerd glas, rocailles en ranken. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 199 x 110 x 53 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten hoekkast. Biedermeier-stijl. Circa 1900. Gepolitoerd. Afmeting: 78 x 75 x 48 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch teakhouten gestoken kamerscherm. 20e Eeuw. Afmeting: 159 x B 120 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse geëboniseerde displaytafel met opklapbaar blad en brons. Glasvitrine. Afmeting: 72 x 62 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 110 x 50 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hollandse beschilderde duwslede. Afmeting: 55 x 120 x 50 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten vitrine-opzetkast met kroon en snijwerk. Circa 1860. Eén stukje lijst mist. Afmeting: 190 x 50 x 102 cm. In goede staat.