Antieke Chinese hangvitrine met polychromie + vergulding. Afmeting: 91 x 78 x 38 cm. In goede staat.
Industriële ladenkast van metaal + houten lades. Afmeting: 132 x 75 x 31 cm. In goede staat.
Vier-delig Italiaans lederen bankstel in cognac-kleur. Bestaande uit: Twee-zits bank, en twee maal één zits + poef. Met notenhout, snijwerk, florale intarsia zijkanten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e e...
Antiek Duitse notenhouten buffetkast. Gründerzeit. Circa 1880. Geen tussenstuk. Afmeting: 172 x 130 x 64 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire bank met velours bekleding. Circa 1820. Afmeting: 100 x 180 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wandconsole met stucwerk, vergulding en marmeren blad. Restauratie stucwerk. Afmeting: 69 x 71 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Chinees lakwerk kamerscherm. Tweezijdig beschilderd met waterpartij/vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 213 x 240 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse notenhouten gestoken piedestal, met putti dragend een oesterschelp. Afmeting: 137 x 64 x 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 68 x 57 x 148 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken notenhouten tafel met putti en florale intarsia. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 90 cm. In goede staat.
Prachtig eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen, vergulde kapitellen en beslag. Circa 1800. Met zes Petrus Regout kastkommen (haarscheuren). Afmeting: 249 x 175 x 55 cm. In goede staa...
Twee goudkleurige spiegels met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 58 cm. + H 84 x B 62 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Engelse eikenhouten cupboard met snijwerk/floraal intarsia. Ongerestaureerd. Met drie lades en vier deuren. Afmeting: 183 x 155 x 62 cm. In goede staat.
Italiaanse neo renaissance bijzettafel met florale intarsia + putti. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 43 x 43 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten commode in barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 76 x 41 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten neogotische klepbank. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 107 x 104 x 52 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Louis Seize wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 70 x 73 x 41 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 54 x 103 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten boekenkast in Louis Seize-stijl. Circa 1880. Afmeting: 159 x 39 x 100 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Zuid Duitse kersenhouten één-deurs vitrinekast. Gepolitoerd. Met bandintarsia. Circa 1820. Afmeting: 174 x 84 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde stucwerk halspiegel met drakenkroon. Louis Philippe. Circa 1870. Enkele restauraties. Afmeting: H 126 x B 76 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank. Neo barok. Tweede helft 20e eeuw. Florale stoffering. Afmeting: 113 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Vier lederen met zwart metalen Fema Italy design stoelen. 60er - 70er Jaren. Gastone Rinaldi Pascale Thema Italy. Afmeting: 82 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten kast met schrijflade en 3 gewone lades + één deurtje. Circa 1860. Afmeting: 182 x 50 x 92 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Louis Philippe spiegel. Circa 1800. Afmeting: H 116 x B 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten rococo-stijl tafel met snijwerk. Afmeting: 75 x 94 x 64 cm. In goede staat.
Notenhouten vitrinekast met zijkanten glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 173 x 55 x 34 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 110 x 50 cm. In zeer goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire met floraal intarsia op voor + zijkanten + binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 115 x 125 x 57 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse notenhouten neo renaissance gebeeldhouwde kast met schrijfgedeelte, figuren, ranken, koppen et cetera. Circa 1900. Afmeting: 180 x 195 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Mahoniehouten piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 101 x Ø 27 cm. In goede staat.
Vier delen antiek. Circa 1900. 1x Schraag. 89 x 66 x 40 cm. 1x Bankje, 55 x 48 x 59 cm. 1x Eikenhouten neo gotische tafel, 61 x 72 x 35 cm. 1x Bijzettafel, 72 x 59 x 59 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten twee-deurs meidenkast met lade. Circa 1870. Afmeting: 152 x 104 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Louis Seize-stijl bank met petit point stoffering. Circa 1900. Afmeting: 127 x 52 x 100 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire spiegel met vergulde messing applicaties. Circa 1820. Afmeting: H 140 x B 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten bestekkast met lades achter deuren + marquetterie op bovenblad. Circa 1880. Afmeting: 45 x 52 x 34 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse/Spaanse salontafel met lades. Kastanjehout. Veel patina. Afmeting: 54 x 155 x 50 cm. In goede staat.
Italiaans notenhout gesneden gebombeerde vitrine-opzetkast met gesatineerd glas, rocailles en ranken. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 199 x 110 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten vitrinekast met getorste zuilen, schappen en lade. Circa 1900. Afmeting: 230 x 125 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs broodspinde met sledepoten, origineel slot + sleutel. Afmeting: 115 x 54 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhouten salontafel. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: H 50 x Ø 84 cm. In goede staat.
Eiken Dagobertstoel. Met beeldhouwwerk typisch voor die tijd. Circa 1880. Afmeting: 85 x 58 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bijzettafel met gegraveerde, afneembare bronzen dienbladen. Met Chinese figuren decor. Afmeting: H 65 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire stoelen met bandintarsia. Afmeting: 84 x 50 x 53 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Jugendstil bureaustoel met snijwerk en lederen bekleding. Circa 1915. Afmeting: 82 x 65 x 85 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken armleunstoel met mooie bruine lederen bekleding, leeuwen en ranken. Afmeting: 130 x 80 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1870. Enkele vlekken. Afmeting: 76 x 80 x 77 cm. Verder in goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten penantkast. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 78 x 85 x 43 cm. In goede staat.
Italiaans ladenkastje. Floraal beschilderd + verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 45 x 30 cm. In goed staat.
Mahoniehouten side table met twee lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 140 x 40 cm. In goede staat.
Oude Chinees houtgestoken kampferkist met landschap decor. Afmeting: 50 x 103 x 60 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken Chinese hockers met marmer en porseleinen blad. 20e Eeuw. Afmeting: 61 - 63 cm. In goede staat.
Antieke Duitse naaitafel van eikenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 77 x 41 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ronde mahoniehouten empire eettafel met drie-spant poot. Circa 1820. Afmeting: H 77 x Ø 130 cm. In goede staat.
Antieke Twentse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Origineel slot + sleutel. Mooie patina. Afmeting: 85 x 153 x 78 cm. In goede originele staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe linnenkast met lade. Uitneembaar. Circa 1860. Eén hoeklijst mist. Afmeting: 204 x 117 x 56 cm.In goede staat.
Kleine Hollandse notenhouten porseleinkast in barok-stijl. Met bronzen beslag. Stijlmeubel, 20e eeuw. Afmeting: 186 x 110 x 40 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Met mooi binnenleven. Afmeting: 109 x 93 x 56 cm. In goede staat.
Kleine Duitse notenhouten vertico met opstand. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 167 x 60 x 102 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kast met zuilen. Circa 1880. Uitneembaar, kop kan eraf. Met lade + schappen. Afmeting: 187 x 120 x 157 cm. In goede staat.
Set van drie antieke Engelse mahoniehouten bijzettafels. Tweekleurig. Circa 1900. Afmeting: 72 - 76 cm. In goede staat.
Indonesisch teakhouten gestoken schrijfbureau met landschap/figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 94 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten vitrine-opzetkast met kroon en snijwerk. Circa 1860. Eén stukje lijst mist. Afmeting: 190 x 50 x 102 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse geëboniseerde displaytafel met opklapbaar blad en brons. Glasvitrine. Afmeting: 72 x 62 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met opstand + lade. Met floraal snijwerk + zuilen. Circa 1900. Afmeting: 176 x 97 x 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast op getorste poten, met lade en deels geëboniseerd. Met halve zuilen, kapitellen en robbelijsten. Afmeting: 164 x 115 x 58 cm. In goede staat.
Wortelnoten Queen Anne bijzettafel met gecontourneerd blad 20e eeuw, 61xø73cm., in goede staat
Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met lades, deur en schrijfleer. 19e Eeuw. Afmeting: 79 x 120 x 56 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire trumeau. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 110 x 80 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhout gestoken voorpaneel van een poortjeskist. Duitsland. Afmeting: 137 x 57 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken barok secretaire met klauwpoten, ranken en origineel ringbeslag. Afmeting: 112 x 120 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast. Vier-deurs, met lades en lijstwerk. Afmeting: 152 x 53 x 118 cm. In goede staat.
Ovale spiegel met reliëf. 19e Eeuw. Afmeting: H 77 x B 88 cm. In redelijk/goede staat.
Gave 18e eeuwse Hollandse palissanderhouten kussenkast met robbelijsten, leeuwenkoppen en lades. Uitneembaar. Afmeting: 200 x 180 x 71 cm. In goede staat.
Venetiaanse gepolychromeerde bijzettafel met moor. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 x Ø 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse empire penantkast met volle zuilen. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd in kersenhout. Afmeting: 88 x 47 x 93 cm. In zeer goede staat.
Engelse massief mahoniehouten bijzettafel. Circa 1860. Afmeting: 67 x 109 x 104 cm. In goede staat.
Engelse/Victoriaanse ovale tafel. Circa 1860. Massief mahonie. Afmeting: 53 x 106 x 74 cm. In goede staat.
Engelse fauteuil. Circa 1880. Mahonie. Op rolvoetjes. Zithoogte 40 cm. Afmeting: 97 x 67 x 86 cm. In goede staat.
Mooie Franse spiegel met inlegwerk. Mahonie. Circa 1900. Afmeting: H 174 x 101 cm. In goede staat.
Design tafel van RVS met kunststof blad. Afmeting: H 75 x Ø 100 cm. In goede staat.
Eikenhouten Henri Deux buffetkast met antiek Jugendstil glas-in-lood. Circa 1890. Eén stukje glas kapot. Afmeting: 230 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Decoratieve spiegel met bol spiegelglas. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.
Armleun fauteuil. Circa 1870. Louis Philippe. Massief noten. Met floraal snijwerk. Afmeting: 100 x 60 x 56 cm. In goede staat.
Engelse salontafel van massief mahonie. Circa 1900. Sheraton-stijl. Afmeting: 134 x 99 x H 75 cm. In goede staat.
Elegante sofa van massief noten, met lichte bekleding. Voorzien van floraal snijwerk. Op rolvoetjes. Afmeting: 108 x 170 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse origineel beschilderde Hindelopen kinderstoel op houten wielen. Floraal decor. Afmeting: 116 x 51 x 45 cm. In goede staat.
Beschilderde houten wandkapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 112 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Gründer kast met etages + twee deuren. Circa 1880. Krimpnaad in blad. Afmeting: 105 x 73 x 40 cm. In goede staat.
Metalen met houten tuinbank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 67 x 127 cm. In goede staat.
Mooie houtgestoken Oosterse kampferkist met rondom figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 93 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Engelse, ovale mahoniehouten salontafel. Circa 1860. Afmeting: 55 x 93 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Engelse cake-stand. Mahoniehout. Circa 1920. Eén poot gelijmd. Afmeting: H 89 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke geëboniseerde ovale spiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 64 x 54 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize-stijl jalouzie kastje. Circa 1880. Afmeting: 82 x 86 x 32 cm. In goede staat.