Vier delen divers glaswerk. Onder andere; Leerdam spijkervaas, Murano et cetera, Ongemerkt. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Drie delen modern design glas. Ongemerkt. Twee vazen + schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 32 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse glazen pruikenbol met ingesloten rode/witte luchtbellen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote Franse glazen tafellamp. Jugendstil-stijl. Gemerkt Les Lumiere Nancy. 20e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Grote antieke Copier Leerdam glazen cactuspot. Art Deco. Circa 1930. Oude haarlijn. Afmeting: 12,6 x 10,7 x 19,7 cm. In goede staat.
Kristalglazen schaal met Swarovski-stijl vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22 x Ø 30 cm. In goede staat.