Vijf glazen zwanen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
Vier glazen Murano dieren. Vissen + vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 36 cm. In goede staat.
Kristallen bowlpot met onderschotel, voorzien van een kristallen deksel met zilveren knop, 833/000, versierd met parelrand. De bowlpot is voorzien van ster- en ruitslijpsel. ø20x31cm. In goede staat.
Twee delen kristal. (1) Glasblazer met monogram. (2) Kristallen asbak, onduidelijk gemerkt. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse glazen tafelschaal met guirlandes en goud decor. Afmeting: H 19 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee grote Jugendstil glazen vazen met floraal emaille decor. Circa 1900. Afmeting: H 32,3 cm. In goede staat.
Groot lot kristalglazen glazen met slijpsel. 20e Eeuw. Aantal: 56 glazen. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke kristallen karaffen. Divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 24 - 28 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke kristalglazen karaffen. Divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 22 - 35 cm. In goede staat.
Tien kristallen flacons + verstuivers. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek kristal. Bestaande uit: Antieke gembercoupe, vier kleine stopkaraffen en één marmelade-coupe met zilveren voet. Mogelijk chips. Afmeting: 9 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Franse kristalglazen Sabino Paris schaal met rondom vrouwen-bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Vier delen divers glaswerk. Onder andere; Leerdam spijkervaas, Murano et cetera, Ongemerkt. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Drie delen modern design glas. Ongemerkt. Twee vazen + schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 32 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse glazen pruikenbol met ingesloten rode/witte luchtbellen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Lot Swarovski figuren + doosjes. (1) Kuiken, gaaf. (2) Koala, gaaf. (3) Staande hond, gaaf. (4) Bever, gaaf. (5) Puppy hond, gaaf. (6) Uil, gaaf. (7) Egel, gaaf. (8) Olifant, gaaf. Afmeting: 3 - 10 cm...
Drie delen kristal met zilver, 833/000. een kristallen bonbonschaaltje met aculadevormige rand, voorzien van een zilveren greep met paardenvorm, ø18cm, een kristallen schaal met omgeslagen rand met be...
Antieke Copier Leerdam Anna Groen glazen likeurset. Circa 1930. Afmeting: 22 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote mondgeblazen glazen vazen. Art Deco - Jugendstil stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 - 44 cm. In goede staat.
Antieke vier-delige Copier Leerdam-Anna Groen glazen set. Bestaande uit drie limonade glazen + karaf. Circa 1930. Minimale chip. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Vijf delen Murano glas. Divers, in floraal blad-vorm. Afmeting: 19 - 34 cm. In goede staat.
Vijf delen Murano glas. Divers, in floraal blad-vorm. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Grote Franse glazen tafellamp. Jugendstil-stijl. Gemerkt Les Lumiere Nancy. 20e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Grote antieke Copier Leerdam glazen cactuspot. Art Deco. Circa 1930. Oude haarlijn. Afmeting: 12,6 x 10,7 x 19,7 cm. In goede staat.