Grote vergulde bronzen kaarskandelaar met bloemen en draken. Frankrijk. 19e Eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten dienblad met intarsia. Steenbokken + ranken voorstelling. Duitsland. Circa 1860. Krimpnaad. Afmeting: 56 x 74 cm. In goede staat.
Twee prachtige grote antieke Franse cassolettes van marmer. Met verguld brons en ramskoppen. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke koperen dubbele petroleum tafellamp. Circa 1880. Afmeting: 67 x 54 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Weense bronzen kaarskandelaren met paardenhoofden. Koud beschilderd. Circa 1900. Eén deeltje mist top vaandel. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke figuurlijke tafelschaal met tuinman en kristalglas. Compositie metaal. Afmeting: H 39 x Ø 28 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen petroleumlamp met koperen monturen (later geëlektrificeerd). Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Twee wandlampen in Art Deco-stijl. Glas + messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 49 x 22 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp in empire-stijl. Met kogel, zwanen. Electrisch. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw. 19e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
19e Eeuws Schwarzwald/Forrest Noir wandsnijwerk van notenhout met fruit en vogel decor. Afmeting: 54 cm.
19e Eeuws Schwarzwald/Forrest Noir wandsnijwerk van notenhout met eend/konijn decor. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse zandstenen Korinthische zuilen. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof + ketel. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Met bandintarsia. Afmeting: 52 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Drie bronzen sluitgewichten. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen petroleumlamp met figuur + schilderspalet en mondgeblazen reservoir. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Twee brons vergulde pronkvazen. Opengewerkt. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse globe op notenhouten voet. Door Dr. R. Neuse en R.E. Kalkhofen. Circa 1900. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Antieke houten gepolychromeerde en gegraveerde Birmaanse notenbak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Oude/antieke Perzische weegschaal van ijzer en messing. Met diverse gewichten. In houten foedraal. Afmeting: 5 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Bodemvondsten met sieraden, Iraanse bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staat.
Drie delen oud/antiek terracotta. 1x Masker, kopie naar oudheid. 1x Pot met drie ratten, naar oudheid. 1x Schenkkan, origineel, middeleeuws of ouder. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse marmeren cassolettes met verguld brons. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke bronzen inktpot met keramieken reservoir. Bosduivel. Circa 1900. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren paraplu-houder met figuur. Afmeting: 60 x 32 x 26 cm. In goede staat.
Achttien diverse antieke messing gewichten. Afmeting: H 2 - 11 cm. In goede staat.
Elf antieke Oosterse opiumgewichten. Divers. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Twee antieke messing gewichten-sets. Bestaande uit; negen Engelse krukgewichten + één gewichtenblok met vijf gewichten. Afmeting: 4 - 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad theekist met benen pootjes + plus schildpad binnendeksel. Eén chip. Afmeting: 9 x 11 x 7,5 cm. In goede staat.
Mahoniehouten dekseldoos. Barok-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad theedoos met benen pootjes + schildpad binnendeksel. Afmeting: 11 x 14,5 x 9 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse theekist. Palissander + notenhout. Afmeting: 11 x 21 x 10 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse schildpad theekist. Tevens ook binnendeksel voorzien van schildpad. Barok-stijl. Afmeting: 10 x 11 x 7,5 cm. In zeer goede staat.
Antieke 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met soldaat en kind. Circa 1880. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Antieke gebloemde opaline glazen petroleumlamp. Circa 1920. Afmeting: H 43 cm.en een Antieke Jugendstil opaline glazen petroleumlamp. Circa 1910. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Aparte eigenbouw lamp. Gemaakt van hout en messing + grote gloeilamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Grote witte opaline glazen petroleumlamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met groen-glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x Ø 44 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke messing hang petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 cm. In goede staat.
Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Kleur: wit. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. 1x Opaline + 1x kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 55 - 70 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp met putti en glazen lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x Ø 44 cm. In goede staat.
Bronzen tafellamp. Neo renaissance. Vrouw draagt kandelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Groot lot oud + antiek tin. Onder andere diverse maten theekannen etc. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten lepelrek met antieke tinnen lepels. Afmeting: 42 x 23 x 3 cm. In goede staat.
Antieke vijf-delige Duitse tinnen koffie/thee set. Jugendstil. Circa 1910. Gerhadri & Co. Lüdenscheid. Afmeting: 23 x 26 x 50 cm. In goede staat.
Levensgrote moderne design pop met micro mozaïek + beschildering. Art Nouveau-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 cm. In goede staat.
Weense bronzen kaarskandelaar met zeepaard. Stijl van Richard Rohac. 50er - 60er Jaren. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gepatineerde bronzen + vergulde empire kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse messing empire kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met serpent. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse Charles Dix vergulde messing kandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 52,5 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse bronzen rokkandelaren. Eén beschadigd. Eén bedeukt. Afmeting: H 13 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee antieke messing Josephinische kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Drie delen antiek brons. Circa 1900. Bestaande uit: kroonluchter + twee wandkandelaren. In Hollandse barok-stijl. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse composiet metalen kandelaren met rood marmer. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote Franse Charles Dix-stijl messing stalamp. Drie-lichts, met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 162 cm. In goede staat.
Twee lampen. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Wedgwood + porselein, floraal. Afmeting: H 28 - 37 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen met messing tafellampen met Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Antieke Franse handbeschilderde porseleinen lampenvoet. Kinderen/hondenkar in landschap decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco smeedijzeren tafellamp met persglazen kap. Rozen decor. Circa 1930. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke staande notenhouten gestoken lampenvoet met floraal decor. Frankrijk. Afmeting: H 163 cm. In goede staat.
Decoratieve porseleinen tafellamp met vruchten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse plated kraantjeskan met florale gravering. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Zware bronzen schotel. 20e Eeuw. Gesigneerd Pabst, Josef. 1879 - 1950. Duitsland. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; deurkloppers, kolentang, beker + gereedschap. Circa 1900. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse koperen houtbak met leeuwenkoppen + poten. Afmeting: H 37 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee bijbels met zilverwerk, 833/000. Een bijbel met een bewerkte bruin lederen kaft voorzien van 2 zilveren sloten met rozetten en lambrequin bewerking, oude en nieuwe testament, 1818, en een bijbel ...
Bijbel en kerkboek met goud op snee. De bijbel, het nieuwe testament, is voorzien van een zilveren slot versierd met graveerwerk. 833/000. 7x12x3,5cm en 10x16x6cm. In redelijk goede staat.
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken in perkament. Nederlandsche Concordantie of te woord-register des ouden testaments. Drie delen. Abraham Trommium by Gerardus Borstius Nieuwen-dijck, anno...
Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.
Twee antiquarische boeken. (1) Het gouden kleinood van de leere der waarheid. Heidelbergschen Catechismus door Johannes Doutrein, Frederik Adolph Lampe te Amsterdam door Nicolaas Bijl. 1724. (2) A. Ca...
Twee antiquarische boeken. Georgii Raphelii. Annotationes Tomus I + Tomos II. Jolt Arnold Langerak 1747, met originele banden. Slijtage. Afmeting: 20 x 13 x 6 cm. In rededelijk/goede staat.
Twee oude diorama's met keramieken of gipsen plaquettes. Portretten. Eén gesigneerd + annotatie 1783. Afmeting: 30 x 30 x 6 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse pronkvazen met marmeren basement, druivenranken en bachus. Circa 1900. Eén vleugel stukje af. H 35 cm. In goede staat.
Twee grote wandconsoles met houtstructuur. Man met kluif + vrouw met aal en vogel. Composiet. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 38 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken in perkament. (1) De Subhastationibus Et Licitationieus Bracciani uit 1726. (2) Practicae Observationes Civiles, Criminales Et Mixtae, Neapoli 1721. Afmeting: 31 - 35 cm. In ...
Twee 17e eeuwse antiquarische boeken met perkament. (1) J. Le Sueur, Histoire de lieglife Et de C'empire V. de Partie. (2) J. Le Suer, Histoire de lieglife Et de L'empire VI de Partie. Afmeting: 29 x ...
Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse Hollandse Hebreeuwse bijbels in perkament. (1) De Republijk der Hebreen of Gemeenebest der Joden. Door Wilhelmus Goeree Amsterdam 1682. (2) Derde deel of tweede vervolgh op de Republij...
Cassette met 9 Nederlandse munten, van een 1/2 cent tot en met fl2,50. jaartallen 1929-1936-1941. In goede staat
Zeldzame 19e eeuwse Engelse bronzen prijspenning. Prize medal great exhibition London 1851. Met queen Victoria en prince Albert. Ontwerp W. Wyon. Eén van 437. Afmeting: Ø 7,5 cm. In goede staat.
Antieke vierdelige historisme set. Bestaande uit twee drinkbekers van hoorn, standaard als dolk. Met filigraindraad bewerkt. Circa 1880. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits keramiek met vernikkeld messing. Circa 1910 - 1920. Bestaande uit: hengselschaal, een tablet en een koektrommel. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Antieke Franse tinnen bureaulamp met Pierrot. Circa 1920. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws antiek. Bestaande uit een mahoniehouten botervat + schooltas met bierverf. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.
Twee grote antieke speculaasplanken, waarvan één met dubbelzijdige figuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 55 - 64 cm. In goede staat.
Antiek Chinees of Japans lakwerk dienblad met paradijsvogel/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 52 cm. In goede staat.
Drie delen antiek snijwerk. Bestaande uit twee eikenhout gestoken consoles met figuren, en een supraporte. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 47 cm. In goede staat.
Vrouwelijk etalage-buste. Tweede helft 20e eeuw. Kleine beschadiging achter op hoofd. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.
Grote messing globe naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 x Ø 33 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. Een uit been gestoken Breveté damesportemonnaie,floraal. En een lakstempel gemaakt uit half-edelstenen. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits gietijzeren historisme neo renaissance wandschild met slagveld/figuren voorstelling. Circa 1880. Afmeting: 60 x 42 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits gietijzeren historisme neo renaissance wandschild met slagveld/figuren voorstelling. Circa 1880. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.
Vijf diverse miniatuur portretten. 20e Eeuw. met deels geschilderde afbeeldingen van dames en heren . Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.