Twee antieke bronzen koud beschilderde vazen. Jugendstil. Circa 1900. Met floraal/putti decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen vijzel uit 1708. Vincit Omnia. Afmeting: H 17,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Antieke lederen auto koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee decoratieve tafellampen van composiet. Naar oud antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 77 x 50 x 24 cm. In goede staat.
Antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Grote antieke staande albasten lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 156 cm. In goede staat.
Zes delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Antieke kassa van eikenhout + sleutel. Circa 1920. Afmeting: 20 x 41 x 26 cm. In goede staat.
Antiek Sumatra Java kruideniers theeblik. GroschTee. Circa 1910. Afmeting: 24 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke messing wandlampen. 20e Eeuw. 1910 + 1960. Afmeting: 33 - 42 cm. In goede staat.
Drie delen Hindelopen? Bestaande uit: beschilderde kammenbak, borstel set en lepelrek. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse merklap/letterlap. Anno 1807. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.
Drie antieke lepeldozen. Divers. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Twee tinnen klepkannen. 18e - 19e Eeuw. Eén kan heeft bodemmerk + monogram. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.
Grote antieke petroleumlamp met onyx, messing en glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Zeldzaam Ela Symphonetta muziek instrument. Ernst Louis Arnold. Tussen vorm tussen piano en harmonium. Met blaasbalg. Accordeon principe. Circa 1920. Afmeting: 26 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzaam Symphonetta balginstrument. Tussen vorm van piano en harmonium. Ontwerp Ernst Louis Arnold. Met blaasbalg accordeon principe. Afmeting: 25 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Duitse gietijzeren voorwerpen. Historisme. Bestaande uit: Twee opengewerkte wandschotels en een wandplaquette met adelaar wapen. Grote schotel gescheurd. Afmeting: Ø 21 - 26 cm. In red...
Twee 19e eeuwse houtgestoken spiegels met latere polychromie. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.
Twee antieke verrekijkers. (1) Vernikkelde veldkijker Evalier Paris, circa 1915. (2) Toneelkijker met parelmoer belijmd. Eén stukje parelmoer mist. Afmeting: 10 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude theaterkostuums. Gebruikt voor theatervoorstelling Faust. Twee heren + twee dames kostuums. Gele rijder etc. Afmeting: 110 - 140 cm. In goede staat.
Twee grote antieke gipsen Heilig beelden met polychromie. Circa 1920 - 1930. Eén figuur minimale chip. Afmeting: H 65- 72 cm. In goede staat.