Twee grote marmeren wandplaquettes met Romeinse portretten. 19e Eeuw. Afmeting: H 43 x B 27 cm. In goede staat.
Lot met 2 zilveren schalen, 833/000, een rond schaaltje met diverse gezaagde patronen en een omgeslagen rand met getorst decor. ø 10x3cm. MT.: Onduidelijk, Amsterdam, jl.:P:1925. en een opengewerkte r...
Twee grote kristalglazen tafellampen met zwarte kap en chroom. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 32 cm. In goede staat.
Zeer grote kroonluchter met messing en prismenglas. Ovaalvormig. Afmeting: 70 x 40 x 95 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 25 - 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi vaas met bodemmerk. Floraal/blauw/rood decor. Beschadiging bij onderrand. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 3 gouden discusvormige schakels en schakels met lapis lazuli. Met grote sierlijke sluiting. Breedte 12 mm, ca 20 cm. ca 20,5 gram. In ...
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een libelle, versierd met groene stenen en parels, voorzien van vensteremaille. ca 18,8 gram. 87x59mm. In zeer goede staat.
Oude Hollandse bakelieten Philips radio. Wereldontvanger. Type BX 320 A. Circa 1952 - 1953. Afmeting: 26 x 38 x 21 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Hanger met een rozet voorzien van bloedkoraal. Grootte 31x18mm. ca 3,7 gram. In goede staat
Vroeg 19e eeuws op zijde gestikt landschap. In mahoniehouten lijst. Gesigneerd P. Fokke. Vochtvlekken. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met figuur in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Antieke messing haardset met kolenkit. Vierdelig. Afmeting: 52 - 68 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit; Grote appelketel, 26 x Ø 27 cm. En een tweekleurige doofpot, 39 x Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen censer met monniken/karaktertekens decor. Afmeting: 9,8 x 13,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekselkom met Chinese figuren in optocht decor. Met zes tekens bodemmerk. Chip deksel. Afmeting: H 7 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Ming bord met paradijsvogel decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.
Eikenhouten tafel met 18e eeuwse Hollandse tegels. Tevens zeven extra tegels. Afmeting: 45 x 41 x 80 cm. In goede staat.
Zilveren cabaret, 833/000, vierkant gecontourneerd model met aculade vormige rand, geplaatst op 4 bolpoten. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: i:1868. totaal ca 204 gram. 20x20cm. In goede staat
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een bij met robijnen markesiet en emaille. 25x20mm. ca 3,1gram. Nieuw
Zilveren choker, 925/000, met parel. Choker, jugendstill-stijl, met portret van een vrouw met daar onderaan een zwarte zoetwaterparel. 42 cm. ca 6,2 gram. In goede staat
Handgeknoopt Kazak tapijt met in het midden een ruitvorm. Kleur: blauw, rood, geel. Afmeting: 150 x 150 cm. In goede staat.
Zilveren slavenband, 835/000, met zwarte emaille inleg. Brede armband versierd met graveerwerk van krullen, voorzien van zwart emaille, deels afgesleten. De randen zijn voorzien van een parelbewerking...
Groot lot diverse oude/antieke munten zeer interessant lot. Hoofdzakelijk Duitsland + Nederland. Divers. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.