Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Dekseldoos
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten dekseldoos met koekoek/nest en floraal decor. Afmeting: 25 x 24 x 19 cm. In goede staat.

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,7 cm.
Startpreis 220 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Rose/floraal/kraanvogel decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans of Chinees eierschaal-porselein, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Lot Japans of Chinees porseleinen eierschaal kop en schotels. Bestaande uit: Vijf kopjes, drie schotels en twee deksels. Circa 1900. Met floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm...

Twee wandkandelaren
Ergebnis: 1.600 EUR

Twee grote vergulde bronzen vijf-lichts wandkandelaren met engelen. Empire-stijl. Afmeting: 68 x 24 x 28 cm. In goede staat.

Grote kandelaar
Startpreis 160 EUR

Grote 19e eeuwse compositie metalen kaarskandelaar met bacchus. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 14 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Chinees porseleinen gemberpot. Familie Verte met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 18 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Twee Chinees porseleinen kantige vazen. Zeldzaam decor met figuur/landschap en tekst. Met zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Franse briefopener, 1910
Startpreis 60 EUR

Franse briefopener van brons. Met pierrot + veer. Circa 1910. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Chinees diep bord Ø 22 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen diep bord met paradijsvogel in landschap/coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerde randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Startpreis 900 EUR

Chinees porseleinen octagonale vaas met rondom figuren in coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antieke wortelnoten schrijfkist, 1900
Startpreis 200 EUR

Antieke Duitse wortelnoten schrijfkist met deksel + lade. Circa 1900. Afmeting: 28 x 31 x 25 cm. In goede staat.

3x Chinese kop+schotels
Ergebnis: 250 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/vogel + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Drie koppen gaaf. Afmeting: 5,5 - 12,8 cm. In goede staat.

18e Eeuws tinnen lepelrek
Startpreis 250 EUR

18e Eeuws tinnen lepelrek. Barok. Met stempels. Afmeting: 34 x 29 x 6 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden
Ergebnis: 110 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Twee borden haarscheur. Afmeting: Ø 14 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 17e eeuwse kandelaren
Startpreis 200 EUR

Twee 17e eeuwse bronzen rokkandelaren. Eén beschadigd. Eén bedeukt. Afmeting: H 13 - 15 cm. In redelijke staat.

Grote Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met tuin/coulissen decor + bodemmerk professioneel gerestaureerde haarlijn en chipjes. Afmeting: 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Twee tafellampen in zuilvorm
Startpreis 60 EUR

Twee gipsen tafellampen in Korinthische zuil vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 47 cm. In goede staat.

Messing aker met hengsel
Ergebnis: 50 EUR

Grote 18e eeuwse messing aker met ijzeren hengsel. Afmeting: 40 x 56 cm. In goede staat.