Twee Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/zotjes decor. Vier tekens bodemmerk. Bovenranden beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel. Herten in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 38 cm. In goede staat.
Grote antiek Chinees porseleinen pot met waterpartij, vissendecor en tekst, gerestaureerd 22,5x46cm. In matige staat.
Zeer grote Chinees porseleinen celadon vaas met groen craquelé glazuur, floraal decor en oren. Afmeting: H 60 x Ø 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Verte draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinese brons gepatineerde metalen wierookbrander. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 29 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rode draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met vissen reliëf decor. Afmeting: H 4,5 x Ø 13,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 29 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vierkante vaas met zwart glazuur en floraal/olifanten reliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31,6 cm. In goede staat.
Chinese natuurstenen disc. Jade? Gebruikt voor ceremoniële doeleinden. Afmeting: Ø 15,5 x 1 cm. In goede staat.
Halsketting van lederen koord met daaraan drie oude Chinese bedelkralen. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. (1) Kom met tekst + bodemmerk. (2) Trekpot met landschap decor + bodemmerk. (3) Knobbelvaas met tekst, celadon groen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese Yixing trekpotten. Divers. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Dertien stuks. Gemberpotten en flessen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Twee Chinese natuurstenen objecten. Betreft: Grote lakstempel met draak, gesigneerd. En een steen met landschap/figuren decor. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen draken-cups op hoge voet. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 8 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke Chinees porseleinen deksels van dekselvazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen republiek-stijl schotels met figuren decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 24 - Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke Chinese keramieken diepe schotel met floraal decor. Randschade + haarlijn. Afmeting 6 x Ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet met druivenrank decor + bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie rijstwijn kopjes, haarlijn, 19e eeuw. Eén schotel, Imari, 18e eeuw, goed. Eén diep Imari bord, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 5 - 17 cm. In redel...
Antiek Japans Kutani porseleinen theeservies. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Celadon schaal in kalebas-vorm. (2) Kom met floraal reliëf en zotje. Afmeting: 10 - 13,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Betreft: Flambé vaas + celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met geel glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met wit glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met rood glazuur + bodemmerk. Pijpvaas met figuren decor + bodemmerk. Celadon gemberpot. Capucijne kom, minimale chip. Afmeting: 9,5 - 24 cm. I...
Grote Japanse cloisonné vaas met floraal decor op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen op papier. Landschap met figuur + signatuur. En bloemen + signatuur. Afmeting: circa L 130 - 140 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal/vlinder/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Groot jade gesneden medaillon met draken decor aan beide zijden. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein (17x). 18e - 19e Eeuw. Allemaal haarlijn en/of beschadigd. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In matig/redelijke staat.
Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.
Lot divers Chinees porselein. Oud + antiek. Diverse beschadigingen. Afmeting: 8 - 23 cm. In matige/redelijke staat.
Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Landschap + floraal decor. Twee capucijne, één kop haarlijn. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen met ivoorkleurig craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.
Twee oude Japans porseleinen borden met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 24 - Ø 24,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse fijn gedecoreerde Satsuma vaaslamp met bronzen draken voet. H 41 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen chicken cup met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Chinees jade snijstuk in de vorm van een paard. Afmeting: 4,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas. Balustervorm. Met roze/rood glazuur, olifanten koppen + bodemmerk. Bakfout binnenkant. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.