Antieke mahoniehouten Henri Deux buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 138 x 54 x 250 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tiltop-tafel. Afmeting: 72 x Ø 64 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theepot in perzik-vorm. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Eikenhouten schrijfbureau. Duitsland. Circa 1915. Met drie lades, twee deuren en origineel beslag. Afmeting: 79 x 135 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten kapstok. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 37 x 110 x 17 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuwse Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, restauratie. Dekseldoos, haarlijnen bodem. Queng Lung schaal, haarlijn. Queng Lung potje, chip. Afmeting: 5 - 15 cm. In rede...
Franse boulle-stijl klokkast met marqueterie, bronzen versieringen en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 22 cm./198 cm. In goede staat.
Oude/antieke Hindelopen klaptafel + stoel. Handbeschilderd. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 64 x 58 x 75 cm. / 112 x 46 x 49 cm. In goede staat.
Lot Japans of Chinees porseleinen eierschaal kop en schotels. Bestaande uit: Vijf kopjes, drie schotels en twee deksels. Circa 1900. Met floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm...
Antiek Engels mahoniehouten kabinet met vier lades, twee deuren en messing beslag. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 200 x 132 x 51 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot. Familie Verte met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten barok-stijl theetafel. Circa 1920. Afmeting: 69 x 68 x 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
Bank en twee fauteuils. Massief eiken. 20e Eeuw. In de stijl van 1820, Biedermeier. Onderin de bank drie laden. Afmeting: B 187 x D 89 x H 80 cm. Afmeting fauteuils: B 75 x H 80 x D 48 cm. Zithoogte: ...
Kleine Hollandse Barok wortelnoten vitrine opzetkast met origineel beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 210 x 120 x 32 cm. In goede originele staat.
Eikenhouten Hollands dressoir met origineel beslag, klauwpoten en marmeren blad. Twee lades + vier deuren. Circa 1900. Afmeting: 96 x 184 x 57 cm. In goede staat.
Oud Perzisch bidkleed. Aardetinten. Afmeting: 210 x 84 cm. In redelijke staat.