Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee Chinese cups op voet Ø 7,8 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen cups op hoge voet. Met rood vissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 7,8 cm. In goede staat.

Chinese viskom Ø 23 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen viskom met oranje-rood vissen decor, Familie Verte + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 25 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/fruit/vogel decor. Met merktekens. Afmeting: H 17 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 25,6 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen schotel met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,6 cm. In goede staat.

Chris v.d. Hoeff, Keramieken vaas
Ergebnis: 300 EUR

Chris van der Hoeff. Grote antieke Amstelhoek Amsterdam Holland keramieken vaas met oren, bruin glazuur + libelle. Art Deco. Chips bodemrand, verder goed. Afmeting: H 40 cm. In redelijke staat.

Empire chiffoniere, 1800
Ergebnis: 300 EUR

Hollandse eikenhouten empire chiffoniere met messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 150 x 100 x 45 cm. In goede staat.

Mahonie chiffoniere
Ergebnis: 300 EUR

Gave 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1830. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In zeer goede staat.

Franse portaalklok, 1820
Ergebnis: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse portaalklok van damast-ijzer + verguld brons. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Ongereinigd. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Plofkip
Ergebnis: 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Abstracte compositie
Ergebnis: 300 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Zwart-wit. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 79 x B 106 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Abstracte compositie
Ergebnis: 300 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Zwart-wit. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 79 x B 106 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Figuren met paarden
Ergebnis: 300 EUR

Gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Figuren met paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.

Gouden zakhorloge Pontiac
Ergebnis: 300 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, merk Pontiac. Horloge voorzien van een goudkleurige wijzerplaat met Arabische uur aanduiding. Op de gouden achterijzde van het horloge zit een guilloche bewerking. De s...

Gouden rijring, Le Chic
Ergebnis: 300 EUR

Gouden rijring, 585/000, met diamanten. Witgouden ring met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,49 ct. geplaatst tussen geelgouden balkjes. Breedte 3,5 mm. ø 61. ca 3,8. In goede staat

Spiegel met kroon
Ergebnis: 300 EUR

19e Eeuwse spiegel met kroon. Bladgoud verguld. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 121 x B 75 cm. In goede staat.

Vijf-delig Chinees kaststel
Ergebnis: 300 EUR

Vijf-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal/gouden apen decor. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Gouden ring met jade en parels
Ergebnis: 300 EUR

Grote geelgouden ring, 585/000, met jade en parels. Ring met een grote ovale kop, in het midden bezet met een cabouchon geslepen jade steen en daaromheen een rand met 18 grijze parels. grootte kop 20x...

Kleine Kang Xi vaas, H 11 cm.
Ergebnis: 300 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese koppen Ø 9 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Twee zeer gedetailleerde gedecoreerde Chinees porseleinen koppen met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 35,5 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Met bodemmerk. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijke staat.

Delftse knobbelvaas, H 53 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Grote 19e eeuwse Delftse Fayence polychome knobbelvaas. Met bodemmerk 'de Klaauw'. Tuin decor. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Antiek Frans secretaire, 1900
Ergebnis: 300 EUR

Antiek Frans secretaire. Mahonie met marquetterie fineer, vergulde bronzen armaturen en lijsten. Mooi binnenwerk. Circa 1900. Afmeting: 154 x 87 x 39 cm. In goede staat.

Drie-deurs linnenkast met spiegel
Ergebnis: 300 EUR

Duitse eikenhouten drie-deurs linnen kast met spiegel. Jugendstil. Uitneembaar. Afmeting: 195 x 176 x 64 cm. In zeer goede staat.

Kroonluchter van hertengewei, 1900
Ergebnis: 300 EUR

Grote antieke kroonluchter gemaakt van hertengewei. Duitsland. Circa 1900. Drie-lichts. Afmeting: 95 x 75 x 75 cm. In goede staat.

3 Chinese Kang Xi schotels Ø 10,5 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met zotjes en geisha decor. Eén schotel goed. Twee schotels haarlijn/chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse vertico, 1880
Ergebnis: 300 EUR

Duitse wortelnoten vertico met dikke volle zuilen, toogpanelen, ranken en pilasters. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 116 x 106 x 52 cm. In goede staat.

Chinese schotel met tekst Ø 28,2 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Grote diepe Chinees porseleinen celadon schotel met craquelé glazuur, tekst en bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 28,2 cm. In goede staat.

G.M. Munthe, Bomschuit op strand
Ergebnis: 300 EUR

G.M. Munthe. 1875 - 1927. Bomschuit op strand met vissersvolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.

Zilveren slatang
Ergebnis: 300 EUR

Zilveren slatang, 833/000, voorzien van een steel versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: J. v.d. Vorst, Rotterdam, jl.: P:1849. 29 cm. ca 143 gram. In goede staat

Chinese theebus
Ergebnis: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Ergebnis: 300 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; (1) Celadon schaal + bodemmerk. (2) Bolvaas met blauwe bodemring. (3) Celadon vaas met fabelfiguur. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.

Chinese plaquette
Ergebnis: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 19,3 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met gebroken wit floraal reliëf glazuur. Afmeting: H 19,3 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Verso romance a café
Ergebnis: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso romance a café. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.

Groot lot Wedgwood servies (3 dozen vol!)
Ergebnis: 300 EUR

Zeer groot lot Engels Wedgwood keramieken servies. Decor Conway met bloemen. Drie dozen vol. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Ergebnis: 300 EUR

Drie oude Indonesische krissen met figuren decor in handvaten. Afmeting: L 46 - 48 cm. In goede staat.

Antieke Hutschenreuther lamp
Ergebnis: 300 EUR

Grote antieke porseleinen Hutschenreuther Selb Kunst-Abteilung tafellamp. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 73 cm. In goede staat.

Adriaan van Everdingen, Bosgezicht met boerderij
Ergebnis: 300 EUR

Adriaan van Everdingen. 1832 - 1912. Verso gesigneerd etiket. Bosgezicht met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 55 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire
Ergebnis: 280 EUR

Duits mahonie secretaire. Circa 1850. Interieur met zeven kleine lades. Afmeting: H 160 x B 102 x D 52 cm. In goede staat.

Cor Schaap (1968-.), Schelpenvisser bij Katwijk
Ergebnis: 280 EUR

Cor Schaap (1968-) 21e Eeuw. Schelpenvisser bij Katwijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

Eugène Brands, Vogel
Ergebnis: 280 EUR

Eugène Brands. 1913 - 2002. Nr. 9/30. Lithografie op papier. Afmeting: H 44 x B 55 cm. In goede staat.

Duitse buffetkast, 1900
Ergebnis: 275 EUR

Duitse notenhouten buffetkast met floraal snijwerk. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 230 x 140 x 64 cm. In zeer goede staat.

Mahonie secretaire, 1820
Ergebnis: 275 EUR

Mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen. Eenvoudig binnenleven. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 158 x 53 x 90 cm. In goede staat.

Twee Franse bronzen vazen
Ergebnis: 275 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen vazen met rood-marmeren basement, met kariatiden/putti/geiten decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

5 Chinese kop/schotels
Ergebnis: 275 EUR

Vijf Chinees porseleinen Capucijne kop en schotels met lichtbruin glazuur. Peterselie + landschap decor. Twee kopjes minimale chip. Drie kopjes beschadigd. Drie schotels chip. Twee goed. Afmeting: 6 -...

Twee Chinese borden Ø 22,5 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Vijf-delig klein Chinees kaststel, H 12 - 16 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Vijf-delig klein Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal/kippen decor. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.

Chinese beker Ø 9,5
Ergebnis: 275 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen drinkbeker met mandarijn decor/rocailles en floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 12 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Ergebnis: 275 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen diepe Kang Xi schotel met latere zilveren beugel. Tuin/vazen decor. Minimale chip. Afmeting: H 6,5 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek vijf-delig Delfts Fayence kaststel
Ergebnis: 275 EUR

Antiek Hollands vijf-delig Delfts Fayence polychrome kaststel met landschap decor. Gemerkt H.B. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 34 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse Fayence dekselvazen. Chinoiserie decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 34 cm. In redelijke staat.

C. Verschuur, Schapen
Ergebnis: 275 EUR

C. Verschuur (= Cor Bouter). 1888 - 1966. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Over de heuvels
Ergebnis: 275 EUR

Ton Schulten. 1938. Ootmarsum. Nr. 73/180. Coulissen landschap. Titel: Over de heuvels. 2008. Litho op papier. Afmeting: H 43 x B 113 cm. In goede staat.

Jan Knikker Sr., Hollands havengezicht met Stompe toren
Ergebnis: 275 EUR

Jan Knikker Sr. 1889 - 1957. Hollands havengezicht met Stompe toren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 58 cm. In goede staat.

Twee grote empire vazen, H 34,5 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Twee grote vroeg 19e eeuwse vergulde porseleinen empire vazen met vier figuren/landschap decor. Fijn gedecoreerd. Mooie kwaliteit. Goud op sommige plaatsen iets sleets, maar verder in goede staat. Afm...

6x Chinees porselein
Ergebnis: 275 EUR

Zes Chinees porseleinen verdeelschalen met landschap decor. Twee stuks 18e eeuw. (1) Kang Xi, figuren decor, zes tekens bodemmerk, chip. (2) 18e Eeuws landschap, chip. 25 - 27 cm. Drie delen chip. Dri...

Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Ergebnis: 275 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Eén-deurs kast met glas
Ergebnis: 275 EUR

Antieke 19e eeuwse notenhouten één-deurs vitrine kast met schappen en lade. Afmeting: 202 x 60 x 116 cm. In goede staat.

Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Ergebnis: 275 EUR

Antiek eikenhouten schrijfbureau met lade en snijwerk op de deuren. Circa 1920. Afmeting: 78 x 149 x 70 cm. In goede staat.

Eiken commode
Ergebnis: 275 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten barok-stijl commode met onderliggende verbonden poten en geschulpt blad. Circa 1880. Afmeting: 82 x 95 x 54 cm. In goede staat.

Bertha Valkenburg, Schoorsteenveger
Ergebnis: 275 EUR

Bertha Valkenburg. 1862 - 1924. Schoorsteenveger. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.

2 Gouden zegelringen
Ergebnis: 275 EUR

Twee geelgouden zegelringen, 585/000, met onyx. Twee ringen met een achtkantige kop één bezet met een vlakgeslepen onyx en één met een bolgeslepen onyx. Eén ring is voorzien van een ribbewerking in de...

Grote Chinese cup van hoorn
Ergebnis: 275 EUR

Grote Chinese cup van hoorn, met salamander decor. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Engelse commode
Ergebnis: 275 EUR

19e Eeuws Engels mahoniehouten commode met gebogen front en origineel beslag. Stuk fineer mist bij poot. Afmeting: 103 x 105 x 51 cm. In goede staat.

Antieke nachtklok, 1890
Ergebnis: 275 EUR

Antieke nachtklok met albasten voet +messing. Circa 1890. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Zilveren mosterdpot
Ergebnis: 275 EUR

Zilveren mosterdpot, 833/000, met blauw glazen binnenbak. Cilindervormig gezaagd model voorzien van guirlandes met medaillons met portret. 9x6x9cm. Voorzien van driehoekige bodem, ter versteviging. In...

6 Zilveren lepels en 6 vorken
Ergebnis: 275 EUR

Zilveren bestek, 833/000, met 6 dessertlepels en 6 dessertvorken, model Haags lofje. Voorzien van gravure aan de achterzijde: S.B.. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:B:1936. 18 cm. Totaal ca 48...

Wortelnoten secretaire
Ergebnis: 275 EUR

Hollands wortelnoten secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Chinese dekselkom + onderschotel
Ergebnis: 275 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselkom met onderschotel. Familie Rose. Floraal. Afmeting: H 10 x Ø 12 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren, 1900
Ergebnis: 275 EUR

Twee antieke bronzen figuren door Franz Jffland. 1862 - 1935. Op zwart marmeren sokkels. Musicerende kinderen. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

Chinese kom op hoge voet Ø 14,3 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet. Afmeting: H 13 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

Chinese lakwerk theedoos
Ergebnis: 275 EUR

Chinese lakwerk theedoos met tinnen theehouders. 19e Eeuw. Mooie kwaliteit. Sleutel mist. Afmeting: 15 x 24 x 18 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese draken kom Ø 16 cm.
Ergebnis: 275 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen draken kom met bodemmerk. Randschilfers. Afmeting: H 6,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Grote Herend bokaalvaas, H 38 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Grote Herend porseleinen bokaalvaas met vogel/vlinder/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret van geleerde met microscoop en globus
Ergebnis: 275 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Portret van geleerde met microscoop en globus. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

Opaline bokaal
Ergebnis: 275 EUR

Grote 19e eeuwse handbeschilderde opaline glazen bokaal met vogel/floraal en goud decor. Afmeting: H 54 x Ø 28 cm. In goede staat.

Albasten beeld, Vrouw met kind Guiseppe Gambogi 1862-1938
Ergebnis: 270 EUR

19e Eeuws albasten figuur op vergulde houten stoel. Moeder met kind op schoot. Gemaakt door Guiseppe Gambogi 1862-1938 Voet gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: H 38 cm.

Kleine Kang Xi vaas, H 10 cm.
Ergebnis: 260 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi vaas, H 10,2 cm.
Ergebnis: 260 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 10,5 cm.
Ergebnis: 260 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 24 cm.
Ergebnis: 260 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast, 1860
Ergebnis: 260 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Schellak handgepolitoerd. Afmeting: 96 x 105 x 47 cm. In zeer goede staat.

Gustave Flasschoen, Amsterdams havengezicht
Ergebnis: 260 EUR

Gustave Flasschoen. 1868 - 1940. Belgische School. Amsterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 40 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese celadon pijpvaas, H 25,4 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Antieke Chinese celadon porseleinen pijpvaas met lichtgroen glazuur.18e of 19e eeuws Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 29 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 29 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 17,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen vierkante celadon vaas met ribbels en bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 18 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met blauw/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 18 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen bord met rondom rotsen/floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus
Ergebnis: 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met papegaai/vlinder decor. Randglazuur schade. Afmeting: 12,5 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.

Chinees kopje
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen kopje met tuin/vlinder decor + bodemmerk. Craquelé in bodem. Afmeting: H 3,5 x Ø 7 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese Imari borden Ø 23 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 29 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 26,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met blauw glazuur, figuren en floraal decor. Song-stijl. Afmeting: H 8 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinese, octagonale vaas met floraal decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 24,3 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,3 cm. In goede staat.