Twee Chinees porseleinen cups op hoge voet. Met rood vissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 7,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen viskom met oranje-rood vissen decor, Familie Verte + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/fruit/vogel decor. Met merktekens. Afmeting: H 17 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,6 cm. In goede staat.
Chris van der Hoeff. Grote antieke Amstelhoek Amsterdam Holland keramieken vaas met oren, bruin glazuur + libelle. Art Deco. Chips bodemrand, verder goed. Afmeting: H 40 cm. In redelijke staat.
Hollandse eikenhouten empire chiffoniere met messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 150 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1830. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse portaalklok van damast-ijzer + verguld brons. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Ongereinigd. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Zwart-wit. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 79 x B 106 cm. In goede staat.
Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Zwart-wit. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 79 x B 106 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Figuren met paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 585/000, merk Pontiac. Horloge voorzien van een goudkleurige wijzerplaat met Arabische uur aanduiding. Op de gouden achterijzde van het horloge zit een guilloche bewerking. De s...
Gouden rijring, 585/000, met diamanten. Witgouden ring met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,49 ct. geplaatst tussen geelgouden balkjes. Breedte 3,5 mm. ø 61. ca 3,8. In goede staat
19e Eeuwse spiegel met kroon. Bladgoud verguld. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 121 x B 75 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal/gouden apen decor. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Grote geelgouden ring, 585/000, met jade en parels. Ring met een grote ovale kop, in het midden bezet met een cabouchon geslepen jade steen en daaromheen een rand met 18 grijze parels. grootte kop 20x...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee zeer gedetailleerde gedecoreerde Chinees porseleinen koppen met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Met bodemmerk. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Delftse Fayence polychome knobbelvaas. Met bodemmerk 'de Klaauw'. Tuin decor. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antiek Frans secretaire. Mahonie met marquetterie fineer, vergulde bronzen armaturen en lijsten. Mooi binnenwerk. Circa 1900. Afmeting: 154 x 87 x 39 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten drie-deurs linnen kast met spiegel. Jugendstil. Uitneembaar. Afmeting: 195 x 176 x 64 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke kroonluchter gemaakt van hertengewei. Duitsland. Circa 1900. Drie-lichts. Afmeting: 95 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met zotjes en geisha decor. Eén schotel goed. Twee schotels haarlijn/chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse wortelnoten vertico met dikke volle zuilen, toogpanelen, ranken en pilasters. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 116 x 106 x 52 cm. In goede staat.
Grote diepe Chinees porseleinen celadon schotel met craquelé glazuur, tekst en bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 28,2 cm. In goede staat.
G.M. Munthe. 1875 - 1927. Bomschuit op strand met vissersvolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.
Zilveren slatang, 833/000, voorzien van een steel versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: J. v.d. Vorst, Rotterdam, jl.: P:1849. 29 cm. ca 143 gram. In goede staat
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; (1) Celadon schaal + bodemmerk. (2) Bolvaas met blauwe bodemring. (3) Celadon vaas met fabelfiguur. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met gebroken wit floraal reliëf glazuur. Afmeting: H 19,3 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso romance a café. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Zeer groot lot Engels Wedgwood keramieken servies. Decor Conway met bloemen. Drie dozen vol. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Drie oude Indonesische krissen met figuren decor in handvaten. Afmeting: L 46 - 48 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen Hutschenreuther Selb Kunst-Abteilung tafellamp. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 73 cm. In goede staat.
Adriaan van Everdingen. 1832 - 1912. Verso gesigneerd etiket. Bosgezicht met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 55 cm. In goede staat.
Duits mahonie secretaire. Circa 1850. Interieur met zeven kleine lades. Afmeting: H 160 x B 102 x D 52 cm. In goede staat.
Cor Schaap (1968-) 21e Eeuw. Schelpenvisser bij Katwijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Eugène Brands. 1913 - 2002. Nr. 9/30. Lithografie op papier. Afmeting: H 44 x B 55 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten buffetkast met floraal snijwerk. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 230 x 140 x 64 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen. Eenvoudig binnenleven. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 158 x 53 x 90 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen vazen met rood-marmeren basement, met kariatiden/putti/geiten decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen Capucijne kop en schotels met lichtbruin glazuur. Peterselie + landschap decor. Twee kopjes minimale chip. Drie kopjes beschadigd. Drie schotels chip. Twee goed. Afmeting: 6 -...
Twee Chinees porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig klein Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal/kippen decor. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen drinkbeker met mandarijn decor/rocailles en floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 12 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen diepe Kang Xi schotel met latere zilveren beugel. Tuin/vazen decor. Minimale chip. Afmeting: H 6,5 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands vijf-delig Delfts Fayence polychrome kaststel met landschap decor. Gemerkt H.B. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse Fayence dekselvazen. Chinoiserie decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 34 cm. In redelijke staat.
C. Verschuur (= Cor Bouter). 1888 - 1966. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938. Ootmarsum. Nr. 73/180. Coulissen landschap. Titel: Over de heuvels. 2008. Litho op papier. Afmeting: H 43 x B 113 cm. In goede staat.
Jan Knikker Sr. 1889 - 1957. Hollands havengezicht met Stompe toren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 58 cm. In goede staat.
Twee grote vroeg 19e eeuwse vergulde porseleinen empire vazen met vier figuren/landschap decor. Fijn gedecoreerd. Mooie kwaliteit. Goud op sommige plaatsen iets sleets, maar verder in goede staat. Afm...
Zes Chinees porseleinen verdeelschalen met landschap decor. Twee stuks 18e eeuw. (1) Kang Xi, figuren decor, zes tekens bodemmerk, chip. (2) 18e Eeuws landschap, chip. 25 - 27 cm. Drie delen chip. Dri...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten één-deurs vitrine kast met schappen en lade. Afmeting: 202 x 60 x 116 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten schrijfbureau met lade en snijwerk op de deuren. Circa 1920. Afmeting: 78 x 149 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten barok-stijl commode met onderliggende verbonden poten en geschulpt blad. Circa 1880. Afmeting: 82 x 95 x 54 cm. In goede staat.
Bertha Valkenburg. 1862 - 1924. Schoorsteenveger. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.
Twee geelgouden zegelringen, 585/000, met onyx. Twee ringen met een achtkantige kop één bezet met een vlakgeslepen onyx en één met een bolgeslepen onyx. Eén ring is voorzien van een ribbewerking in de...
Grote Chinese cup van hoorn, met salamander decor. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten commode met gebogen front en origineel beslag. Stuk fineer mist bij poot. Afmeting: 103 x 105 x 51 cm. In goede staat.
Antieke nachtklok met albasten voet +messing. Circa 1890. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Zilveren mosterdpot, 833/000, met blauw glazen binnenbak. Cilindervormig gezaagd model voorzien van guirlandes met medaillons met portret. 9x6x9cm. Voorzien van driehoekige bodem, ter versteviging. In...
Zilveren bestek, 833/000, met 6 dessertlepels en 6 dessertvorken, model Haags lofje. Voorzien van gravure aan de achterzijde: S.B.. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:B:1936. 18 cm. Totaal ca 48...
Hollands wortelnoten secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 100 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselkom met onderschotel. Familie Rose. Floraal. Afmeting: H 10 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren door Franz Jffland. 1862 - 1935. Op zwart marmeren sokkels. Musicerende kinderen. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom op hoge voet. Afmeting: H 13 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Chinese lakwerk theedoos met tinnen theehouders. 19e Eeuw. Mooie kwaliteit. Sleutel mist. Afmeting: 15 x 24 x 18 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen draken kom met bodemmerk. Randschilfers. Afmeting: H 6,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote Herend porseleinen bokaalvaas met vogel/vlinder/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Portret van geleerde met microscoop en globus. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse handbeschilderde opaline glazen bokaal met vogel/floraal en goud decor. Afmeting: H 54 x Ø 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws albasten figuur op vergulde houten stoel. Moeder met kind op schoot. Gemaakt door Guiseppe Gambogi 1862-1938 Voet gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: H 38 cm.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Schellak handgepolitoerd. Afmeting: 96 x 105 x 47 cm. In zeer goede staat.
Gustave Flasschoen. 1868 - 1940. Belgische School. Amsterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 40 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke Chinese celadon porseleinen pijpvaas met lichtgroen glazuur.18e of 19e eeuws Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 29 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vierkante celadon vaas met ribbels en bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met blauw/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 18 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rondom rotsen/floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met papegaai/vlinder decor. Randglazuur schade. Afmeting: 12,5 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kopje met tuin/vlinder decor + bodemmerk. Craquelé in bodem. Afmeting: H 3,5 x Ø 7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schaal met blauw glazuur, figuren en floraal decor. Song-stijl. Afmeting: H 8 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Chinese, octagonale vaas met floraal decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,3 cm. In goede staat.