Grote Nishapur terracotta kruik met oor. Iran. 9 - 10 Century. Gerestaureerd. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Antiek porseleinen schilderij. Handgeschilderd. Italië, Fireze. Circa 1900. Deels geretoucheerd. Afmeting: H 33 x B 15 cm. In redelijke staat.
Lot Zwiebelmuster porseleinen kop en schotels. Duitsland. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delige salon zitgelegenheid. Bank + twee stoelen. Met blauw velours gestoffeerd. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 50 x 60 cm./90 x 138 x 52 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten hangtelefoon met bakeliet en twee bellen. Denemarken. Circa 1900. Afmeting: 60 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse naaitafel van notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 38 cm. In goede staat.
Brede gouden schakelring, 585/000, met witgoud. ring met 5 rijen schakels met 3 diagonale rijen met witgouden schakels. En gouden plaatje. Breedte 7,5 mm. ø ca 52. ca 5,2 gram. Als nieuw
Chinese hocker van gestoken hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse gegraveerde messing tabaksdoos. Willem III en zijn vrouw Mary Steward, oranje boven + vier spreuken. Afmeting: 17,5 x 6 x 3 cm. In goede staat.
Zilveren stuivertjes armband met 27 stuivertjes van koning Willem III, ca 1850. breedte 21 mm. lengte 21 cm. ca 28 gram. In goede staat
Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale streekbroche voorzien van een bewerkte geelgouden rand met knopjes, bloemelementen en filigrain. In het midden van de broche zit een ovale vlak ges...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. 1x groot, floraal decor, gelijmd. 1x klein, floraal decor, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In redelijk/matige staat.
Lot 19e eeuws goudsteen serviesgoed. Keramiek. Bestaande uit: Drie kop + schotels, twee suikerpotten, één melkkan. Eén chip bij melkkan. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
17e -18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met Lange Lijs/planten decor. Met zilveren bovenrand. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht Delft met figuren. 20e Eeuw. View of Delft, after Daniel Voskaer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Kleine Noord Afrikaanse opklapbare speeltafel met intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Duits Louis Philippe secretaire van essenhout. Twee-delig. Met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 200 x 112 x 63 cm. In goede originele staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Lucebert. 1924 - 1994. Voorstelling met zes figuren. Nr. 23/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 42 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten spiegelopzetkast. Circa 1880. Afmeting: 212 x 94 x 40 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.