Vijftien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Bestaande uit: Elf kopjes en vier schotels. Onder andere; Kang Xi, krab en baars. Bodemmerken. Enkele delen haarlijn + chip. Afmeting: 5,5 - 1...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas. Octagonaal. Floraal + wierookbrander decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie delen 17e - 18e eeuws Kang Xi porselein. (1) Zoutnap, beschadigd. (2) Kleine schotel, figuren decor, haarlijn + chip. (3) Schotel, tuin decor, haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse handbeschilderde opaline glazen bokaal met vogel/floraal en goud decor. Afmeting: H 54 x Ø 28 cm. In goede staat.
Koud beschilderd bronzen varken. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 19 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse parelmoer bewerkte schelpen met ophanging. Holland, Scheveningen, Kurhaus + vissersvrouw in duinen. Afmeting: 18 x 20 cm. In goede staat.
Witgouden armband, 750/000, voorzien van elastische schakels met een rond detail bezet met diamanten, totaal ca 0,37 ct. Fope flex'it Eka. entirely, ca 15,6 gram. In zeer goede staat. WVP € 5060,-
Witgouden armband, 750/000 met hartvormige cliphanger goud met zilver. Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 6mm. En versierd met een witgoud en deels zilveren harthanger, 750...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bloemvaas/goud decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met figuur in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot op vergulde bronzen voet. Figuren in landschap decor. Afmeting: H 32 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met druiven decor. Eén vaas haarscheur. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zestien 19e eeuwse mangaan wandtegels. Religieus decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
36 stuks 19e eeuwse Hollandse wandtegels met diverse gebouwen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
25 Stuks 18e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 25 tegels met blauw bloempotten decor. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeer groot Perzisch kleed. Fijn geknoopt. Bidjar. Floraal. Afmeting: 300 x 400 cm. In goede staat.
Zeer groot Perzisch kleed. Paars-blauw, floraal. Iets sleets. Afmeting: 314 x 422 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse historisme pronkkast met intarsia en lade. Noten + geëboniseerd. Circa 1880. Afmeting: 170 x 112 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1900. Jugendstil. Weekloper, halfuur-slag. Gemerkt Peerless. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Gouden 300 gulden munt, 1980, Nederlandse Antillen. Goud gehalte 90%. Afmeting: Ø 1,8 cm. Gewicht: circa 5,04 gram. In goede staat.