18e Eeuwse Delftse Fayence theebus. Gesigneerd v. Duijn. Chinoiserie landschap decor. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Lot van 26 stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels met decor van spelende figuren. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan tegels. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws 6-pas tegeltableau. Koe met herder bij boom. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.