Twee delen antiek glaswerk. Met messing/brons? Dieren figuren. Asbak met uhu (uil), circa 1930. En een gegraveerde flacon met kat en muis, circa 1920. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans houtgestoken figuur. Notenhout. Man met blaasinstrument. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Moderne loden sculptuur. Meisje met kind op hoge stoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten barok-stijl theetafel. Circa 1920. Afmeting: 69 x 68 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Weekloper, ankergang. Met wandconsole. Afmeting: 37x 26 x 15 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten met coromandelhouten pendule met chroom. Circa 1935. Art Deco. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op drie gongstaven. Afmeting: 22 x 39 x 14 cm. In goede staat.
Twee grote oude (kerkelijke) kaarskandelaren. 20e Eeuw. 1x hout, wit geschilderd. 1x Gietijzer. Afmeting: H 104 - 160 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Circa 1900. Beschadigingen rand. Afmeting: 50 x Ø 75 cm. In redelijke staat.
Russisch boek, handgeschreven met notities. Anno 1864. Afmetig: 35 x 2 x 22 cm. In goede staat.
Antieke vruchtenhouten stickbarometer met Duitse schriften Bauern Barometer. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Zware bronzen Tibetaanse klankschaal met vergulding. Draak decor. Geplaats op houten console. Afmeting: H 4 x Ø 12,3 cm. In goede staat.
Vier wandlampen. Divers. Brons + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren weegschaal met marmer + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 17 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Drie delen Russisch. 20e Eeuw. (1) Spaanhouten dekseldoos St. Petersburg 1703. (2) Vergulde zilveren lepel. (3) Zoutpot met floraal emaille. Circa 1910. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse smeedijzeren sloten, waarvan één met sleutel. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Lot van drie dozen met antieke kristalglazen pegels voor kroonluchters. Afmeting: L 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koperen samovaars. Eén is verbogen, andere goed. Afmeting: H 40 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
Twee antieke verrekijkers. (1) Vernikkelde veldkijker Evalier Paris, circa 1915. (2) Toneelkijker met parelmoer belijmd. Eén stukje parelmoer mist. Afmeting: 10 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke lederen koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Jugendstil. Circa 1900. (1) Messing koekjestrommel met glazen houder. (2) Vernikkelde schaal met vrouwenhoofd/waterlelie decor. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Goudweegschaal in originele houten cassette compleet met gewichten. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 25 x 14 x 3 cm. In goede staat.