Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Geesje Mesdag-van Calcar, Twee vazen met bloemen
Ergebnis: 400 EUR

Geesje Mesdag-van Calcar. Twee vazen met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

Horloge Frederique Constant
Ergebnis: 400 EUR

Stalen horloge, Frederique Constant, model Classic heartbeat, automaat, voorzien van een saffier glas met een open zilverkleurige wijzerplaat. Genummerd: FC303/310/315X4P4/5/6. ø kast 40 mm. voorzien...

Chinese vaas H 36 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Familie Noir. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Ergebnis: 400 EUR

Grote antieke bronzen messing hanglamp met bronzen putti. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 77 x Ø 55 cm. In goede staat.

Antieke Chinese schenkkan
Ergebnis: 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen schenkkan met plated tuit + figuren decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Hollands 6-pas tegeltableau
Ergebnis: 400 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met afbeelding van koe bij boerenkool. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 26,5 x B 39,5 cm. In goede staat.

C. Hoevenaar, Paardenstal
Ergebnis: 400 EUR

C. Hoevenaar. 1847 - 1884. Paardenstal met rustende paarden en hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Zeer groot Perzisch kleed, 314 x 422 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Zeer groot Perzisch kleed. Paars-blauw, floraal. Iets sleets. Afmeting: 314 x 422 cm. In redelijk/goede staat.

Franse spiegel opzetkast, 1880
Ergebnis: 400 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten spiegelopzetkast. Circa 1880. Afmeting: 212 x 94 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Naakte dame
Ergebnis: 400 EUR

Onduidelijk. Eerste helft 20e eeuw. Naakte dame. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting: H 62 x B 81 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte knobbelvaas, H 27 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met kostbaarheden/floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 20 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Grote 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir gemberpot met floraal goud decor bodem barst. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese pelgrim/maan vaas
Ergebnis: 400 EUR

Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met vleermuis/paarden decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Ergebnis: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen schenkkan met perzikboom/ranken decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Lot bijbels (12x)
Ergebnis: 400 EUR

Twaalf diverse Hollandse bijbels met vele sloten, onder andere met zilver. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Delftse vazen, H 43 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Twee 19e eeuwse Hollande Delftse fayence dekselvazen met floraal decor. Chips. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Drie Familie Rose kop/schotels
Ergebnis: 400 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's in tuin/Familie Rose decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws schildpad belijmd Heilig kruis
Ergebnis: 375 EUR

Groot 17e - 18e eeuws met schildpad belijmd Heilig kruis. Met houten Corpus Christi. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.

Bronzen lamp met putti
Ergebnis: 375 EUR

Grote bronzen hanglamp met putti en glazen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 65 cm. In goede staat.

Grote houtgestoken zeemeermin
Ergebnis: 375 EUR

Grote antieke houtgestoken zeemeermin met rest polychromie. Afmeting: 90 x 15 x Ø 70 cm. In goede staat.

W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren
Ergebnis: 375 EUR

W. Fekken. 1908 - 1999. Hollandse dorpsstraat Elburg met figuren. Met galerielijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas als petroleumlamp
Ergebnis: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas als petroleumlamp. Met paars verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese pot met tekst Ø 21 cm.
Ergebnis: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.

Grote Chinese maanvaas
Ergebnis: 375 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen pelgrimvaas/maanvaas. Met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 22 x 48 x Ø 40 cm. In goede staat.