19e Eeuws albasten figuur op vergulde houten stoel. Moeder met kind op schoot. Gemaakt door Guiseppe Gambogi 1862-1938 Voet gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: H 38 cm.
Grote moderne bronzen koe in cartoon-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 52 x 26 cm. In goede staat.
Groot bronzen paard. Gesigneerd R.J. Mene. Afmeting: 29 x 37 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen beelden. Man en vrouw met kruiken. Inboorlingen van Noord Afrika (moor). Afmeting: H 36 -37 cm. In goede staat.
Grote bronzen boekensteun op zwart marmeren basement. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 24 x 30 x 11 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Grote bronzen uil op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Bronzen stier. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 40 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans houtgestoken figuur. Notenhout. Man met blaasinstrument. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Zuid-Duits houtgestoken wandreliëf. Schoorsteenveger. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Grote notenhout gestoken putti met bijenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Keramiek geglazuurd Jezus figuur met Heilig hart. Gesigneerd Terraco Draak Belgium. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken religieus figuur. Johannes de doper. Eind 19e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
J. Dollilar? Notenhout gestoken figuur met benen? gezicht. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Kopergeslagen Art Nouveau plaquette in eikenhouten lijst. Circa 1920. 'This day shall change al griefs and quarrels into love' (Shakespeare). Gesigneerd J. Halliday. Afmeting: Ø 17,5 cm. In goede sta...
Bronzen erotisch figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vrouw houdt fallus vast. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Bronzen haan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Maria beeld door Josef Glück, Biberach. Circa 1920. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antiek albasten figuur. Naakte dame. Door Emile Rizek. 1901 - 1988. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Marie d'Orleans (Jeanne d'Arc). Met gietstempel Parijs. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. Gesigneerd Derre la fonderie de Paris. Circa 1900. Emile Derre. 1867 - 1938. Afmeting: 19 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Christus met Heilig hart. Geplaatst op een coromandelhouten basement. Gesigneerd Schounare. Circa 1920. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Eikenhout gestoken Madonna. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde terracotta roofvogel op rotsblok. Door Calendi. Nr. 1410. Circa 1900. Minimale chip. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.