Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Bijzonder groot antiek Frans figuur door Henri Godet. Staande vrouw. 'L Aoriculture offre a 'L homme les produits de La Terre. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Twee grote groen gepatineerde bronzen papegaaien. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 - 84 cm. In goede staat.
Modern terracotta damesfiguur. Bronskleurig gepatineerd. Monogram S.P. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgestoken heilige figuren. Bodemvondsten. Afmeting: 31 - 33 cm. In goede staat.
Grote gepolychromeerde gipsen figurengroep met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Grote zware antieke plaquette van gietijzer 'Laatste avondmaal' in eikenhouten lijst. Circa 1900. Afmeting: H 37 x B 67 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur van stadhouder Willem van Oranje. 19e Eeuw. Drie deeltjes bij basement missen. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Grote notenhout gestoken putti met bijenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten Maria beeld. Gesigneerd. H. Jonkers Bos 1936. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken boeddha beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 48 cm. In goede staat.
Zeldzame reliëf wandschotel van brons. 19e Eeuw. 1813 - 1863. 'Geen Nederland zonder oranje' + tekst 'rondom soldaten te water'. Afmeting: 3 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Keramieken beeld van Ingrid Breuers, 1981. Vogel in boom met kat. Afmeting: 26 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Bronzen vogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Bronzen meisjes figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Chiparus (naar). 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinese spekstenen boeddha met gravering + stempel. Circa 1900. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee geëboniseerde hardhouten olifanten met been. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Kopergeslagen Art Nouveau plaquette in eikenhouten lijst. Circa 1920. 'This day shall change al griefs and quarrels into love' (Shakespeare). Gesigneerd J. Halliday. Afmeting: Ø 17,5 cm. In goede sta...
Bronzen erotisch figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vrouw houdt fallus vast. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Bronzen erotische vrouwe justitia. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil vergulde bronzen damesbustes. Circa 1900. Nymphe + Sirené. Afmeting: 13,5 - 14 cm. In goede staat.
Terracotta figuur. Twee jongelingen met mosselen. Gesigneerd Anton '76. Afmeting: 43 x 26 x 23 cm. In goede staat.
Twee koudbeschilderde bronzen honden. Weense stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.