Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Collier van bloedkoralen met goud op zilveren slot
Startpreis 70 EUR

Lang collier van bloedkoralen met goud op zilveren ovaal bewerkte sluiting, 835/000. ø kraal 4,5mm. 82 cm. ca 23 gram. In goede staat

Granaat-armband
Startpreis 70 EUR

Armband van granaat met een zilveren slot, 835/000. Armband met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø6mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met een kwartje. lengte 21 cm. In goede staat.

Parelcollier
Startpreis 70 EUR

Collier van Cultive parels, ø 8 mm, bevestigd aan een zilveren magneetsluiting met veiligheid. Lengte 45 cm. In goede staat.

5 Zilveren ringen met roze steen
Startpreis 70 EUR

Vijf zilveren ringen, 925/000, met roze steen. Diverse modellen ringen met divers geslepen roze stenen. totaal ca 37,1 gram. Gerhodineerd. In goede staat

Zilveren broche/hanger met vrouwfiguur
Startpreis 70 EUR

Zilveren ronde broche/hanger, 925/000, deels gezaagd met vrouwportret. ø 43 mm. ca 9,2 gram. In goede staat.

Gouden solitairring, diamant
Startpreis 70 EUR

Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een royale zetkast voorzien van een klein diamantje in een grote gladomzetting. Grootte kop ø 4,5mm. ø 57. ca 1,1 gram. In goede staat

Gouden schakelring
Startpreis 70 EUR

Geelgouden schakelring, 585/000, met plaatje. breedte 4 mm. ø ca 54. ca 2,4 gram. In goede staat

Breed vergulde armband
Startpreis 70 EUR

Breed vergulde armband met pennen voorzien van gecretst patroon met markiesvormen. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. De armband is voorzien van een 18 crt vergulding. Lengte 19,5 c...

Zilveren hanger met camee
Startpreis 70 EUR

Zilveren hanger, 835/000, voorzien van een opengewerkte rand met camee voorzien van vrouwfiguur. Grootte inclusief oog: 32x50mm. ca 6,6 gram. In goede staat

2 Stel zilveren breidoppen
Startpreis 60 EUR

Twee paar zilveren breipendoppen, 833/000. Stel zilveren breipendoppen met floraal decor en fijne ketting. Wat gedeukt. 4,5cm. Totale lengte met ketting 35 cm. En een stel breipendoppen, strak model m...

Zeven sloten (925 gekeurd)
Startpreis 60 EUR

Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met witte en zwarte zirconia's en één met saffier en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 60 gram.

Zeven sloten (925 gekeurd)
Startpreis 60 EUR

Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met witte en zwarte zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 60 gram.

Zeven sloten (925 gekeurd)
Startpreis 60 EUR

Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met smaragd en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 60 gram.

Zilveren collier met hanger en oorhangers
Startpreis 60 EUR

Zilveren collier met hanger en oorhangers, 925/000, met blauwe steen. Slangcollier met een hanger voorzien van rechthoekig geslepen blauwe stenen en zirconia's, in 3 baardjes. grootte hanger 9x70mm, l...

Zeven sloten (925 gekeurd)
Startpreis 60 EUR

Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met amethist, robijn, smaragd, saffier en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 58 gram.

Gold plated streekbroche met bloedkoraal
Startpreis 60 EUR

Gold plated streekbroche met bloedkoraal. Ovaal gecontourneerde streekbroche versierd met filigrain en sterappliqueen. In het midden zit een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal. De broche is voorzien...

Zilveren stuivertjes armband
Startpreis 60 EUR

Zilveren stuivertjes armband met 27 stuivertjes van koning Willem III, ca 1850. breedte 21 mm. lengte 21 cm. ca 28 gram. In goede staat

Zilveren broche/hanger vis met emaille
Startpreis 60 EUR

Zilveren broche/hanger, 925/000, met emaille, markesiet en robijn. Broche/hanger in de vorm van een vis versierd met emaille, markesiet en 2 ogen voorzien van robijntjes. 43x23mm. ca 9,3 gram. In zeer...

Lot zilveren horloges 3x
Startpreis 50 EUR

Lot met 3 zilveren horloges, ovaal horloge met een grove opengewerkt band, 925/000, rond horloge met smalle stijven band en een rechthoekig horloge met opengewerkte rechthoekige schakels voorzien van ...

Zilver vergulde armband met markesiet
Startpreis 50 EUR

Zilver vergulde armband, 835/000, gemaakt uit rechthoekige schakels versierd met filigrain en markesietstenen. Met bakslot en veiligheid. Breedte 13,5mm. lengte 17 cm. ca 9,6 gram. In goede staat

Manchetknopen etc.
Startpreis 50 EUR

Lot met diverse manchetknopen en een reverspeld, zilver, witmetaal en double. Zilver ca 35 gram. In goede staat

Double horloge Mona Lisa
Startpreis 50 EUR

Double zakhorloge versierd met een rand van emaille en aan de achterzijde een venster met een voorstelling van Mona Lisa. Gemerkt LIJAC. Mechanisch. ø 36 mm.

Lassale dameshorloge
Startpreis 50 EUR

Lassale damespolshorloge, double met een rechthoekige kast en voorzien van een fijn gevlochten band. In redelijk goede staat. (by Seiko)

2 Zilveren hangers met parel
Startpreis 50 EUR

Twee fraaie zilveren hangers, 925/000, met parel en zirconia's. Eén lang smalle hanger met krulvorm bezet met zirconia's. Onderaan de hanger hangt een witte parel bevestigd aan een hoed bezet met zirc...