Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
236 Ergebnisse
Los: 6010

Chinese tulpenvaas, H 40,5 cm.

Ergebnis: 950 EUR

Grote drie-delige Chinees porseleinen tulpen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.


Los: 6071

Lot tegels (36 st.)

Ergebnis: 750 EUR

36 stuks 19e eeuwse Hollandse wandtegels met diverse gebouwen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 6123

Lot 18e eeuwse tegels (26 st.)

Ergebnis: 750 EUR

Lot van 26 stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels met decor van spelende figuren. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 6070

Lot antieke tegels (30 st.)

Ergebnis: 700 EUR

30 Stuks antieke wandtegels met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 6044

18e Eeuws vijf-delig Delfts kaststel

Ergebnis: 600 EUR

Vijfdelig, 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Gemerkt met de bijl. Vogel decor. Enkele restauraties. Afmeting: H 22 - 39 cm. In goede staat.


Los: 6064

Lot tegels (25 st.), Bloempot

Ergebnis: 600 EUR

Lot van 25 tegels met blauw bloempotten decor. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.


Los: 6062

Lot antieke tegels (26 st.)

Ergebnis: 550 EUR

Lot van 26 antieke Hollandse tegels met terpdorpen decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x13 cm. In goede staat.


Los: 6146

Kapitale driedelige pronkvaas, H 70 cm.

Ergebnis: 525 EUR

Kapitale driedelige Duits porseleinen pronkvaas. Handbeschilderd met floraal/ramskoppen/goud decor en met opgewerkte bloemen. Gemerkt Kayser. 20e Eeuw. Enkele chips aan de bloemen. Afmeting: H 70 cm. ...


Los: 6108

18e Eeuws tegeltableau, Friso prins van Oranje

Ergebnis: 500 EUR

18e Eeuws Hollands zes-pas mangaan tegeltableau. Friso prins van Oranje. Eén tegel beschadigd. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.


Los: 6142

Delftse theebus

Ergebnis: 500 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence theebus. Gesigneerd v. Duijn. Chinoiserie landschap decor. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.


Los: 6168

6-Pas tegeltableau

Ergebnis: 450 EUR

19e Eeuws 6-pas tegeltableau. Koe met herder bij boom. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.


Los: 6217

Twee antieke Delftse vazen, H 40 cm.

Ergebnis: 425 EUR

Twee antieke Hollandse Delftse fayence knobbelvazen met floraal/vogel decor. Circa 1880. Met bodemmerk + nr. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Los: 6156

Lot antieke tegels (16x)

Ergebnis: 425 EUR

Zestien stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan tegels. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 6107

Hollands 6-pas tegeltableau

Ergebnis: 400 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met afbeelding van koe bij boerenkool. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 26,5 x B 39,5 cm. In goede staat.


Los: 6220

Twee Delftse vazen, H 43 cm.

Ergebnis: 400 EUR

Twee 19e eeuwse Hollande Delftse fayence dekselvazen met floraal decor. Chips. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.


Los: 6069

Lot tegels (25 st,)

Ergebnis: 350 EUR

25 Stuks 18e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 6049

Twee antieke majolica piedestallen

Ergebnis: 350 EUR

Twee antieke majolica piedestallen. Sarreguemines. Circa 1900. Enkele chips. Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 6063

Lot tegels (25 st.), Bloempot (mangaan)

Ergebnis: 325 EUR

Lot van 25 antieke Hollandse mangaan tegels met bloempot decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm.Minimale beschadiging. In goede staat.


Los: 6099

Duits porseleinen figuur

Ergebnis: 325 EUR

Duits porseleinen figuur. Meisje met opgewerkte bloemen + goud decor. Gemerkt Volkstedt Rudolstadt. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.


Los: 6121

Chris v.d. Hoeff, Keramieken vaas

Ergebnis: 300 EUR

Chris van der Hoeff. Grote antieke Amstelhoek Amsterdam Holland keramieken vaas met oren, bruin glazuur + libelle. Art Deco. Chips bodemrand, verder goed. Afmeting: H 40 cm. In redelijke staat.


Los: 6161

Delftse knobbelvaas, H 53 cm.

Ergebnis: 300 EUR

Grote 19e eeuwse Delftse Fayence polychome knobbelvaas. Met bodemmerk 'de Klaauw'. Tuin decor. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.


Los: 6034

Groot lot Wedgwood servies (3 dozen vol!)

Ergebnis: 300 EUR

Zeer groot lot Engels Wedgwood keramieken servies. Decor Conway met bloemen. Drie dozen vol. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.


Los: 6025

Antieke Hutschenreuther lamp

Ergebnis: 300 EUR

Grote antieke porseleinen Hutschenreuther Selb Kunst-Abteilung tafellamp. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 73 cm. In goede staat.


Los: 6009

Antiek vijf-delig Delfts Fayence kaststel

Ergebnis: 275 EUR

Antiek Hollands vijf-delig Delfts Fayence polychrome kaststel met landschap decor. Gemerkt H.B. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.