Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
A. Lanz. Tweede helft 20e eeuw. Duitsland? Abstract moderne compositie. Acryl op paneel. Afmeting: H 30 x B 29 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd '95. Nr. 15/40. Titel: Touching paradise. Litho op papier. Afmeting: H 40x B 39 cm. In goede staat.
Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Monogram W.A.K. Mogelijk W.A. Knip. 1883 - 1967. Hollands landschap met ophaalbrug en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5 x B 19,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Landschap met badende vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 26,5 cm. In goede staat.
Twee Russische ikonen naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Handgeschilderd met bladgoud. Afmeting: H 25,5 x B 29,5 cm. In goede staat.
Twee werken van Mart Kempers. 1978. 1924 - 1993. Lithografie op papier. Dijk en Dijk-woning. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.
Langa '72. Duitse school. Circa 1880. Landschap met dorsgezicht en wandelaar. Kleine beschadiging. Afmeting: H 54 x B 82 cm. In redelijk/goede staat.
D.J. van Haaren. 1878 - 1953. Twee pinken in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 24 cm. In goede staat.
Henri van Os - Delhez. 1880 - 1976. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Wijbrands. 20e Eeuw. Havengezicht Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Th. Selhorst. Portret wijsheer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijke staat.
E. Laurent. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Johannes Akkeringa. 1861 - 1942. Vissersvrouw aan het net boeten. Behoeft enige oppervlakte restauratie. Houtskool op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In redelijk goede staat.
Edmond Wingen. 1906 - 1971. Riviergezicht met woonboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...
Drie antieke gravures/steendruk. (1) Overijssel, steendruk, H.J. Backer Dordrecht, 19e eeuw. (2) Hollandia, gravure, 17e eeuw. (3) Gezicht op stad Haarlem, gravure, J.G. Phillips Fecit 1750. Op papier...
Roy Lichtenstein. Nr. 21/199. Met watermerk. Vrouw voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm.In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.
Bertus Baaijens, Enschede. Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1900. Boerin schilt appel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 78 x B 110 cm. In goede staat.