Diese Webseite verwendet Cookies

50. Oktoberveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Siegfried Carels, Surrealistisch damesportret 1336
Siegfried Carels, Surrealistisch damesportret

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
4x 18e Eeuwse gravures 1337
4x 18e Eeuwse gravures

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Kees Broerse, Vakwerkhuis in Twente 1338
Kees Broerse, Vakwerkhuis in Twente

Ergebnis:

50 EUR

H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem 1339
H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem
Startpreis 30 EUR
2x 20e Eeuw, Landschappen 1340
2x 20e Eeuw, Landschappen
Startpreis 80 EUR
2x Onduid. gesign., Landschap met vee 1341
2x Onduid. gesign., Landschap met vee
Startpreis 80 EUR
Verkauft
Dames portret, Mata Hari 1342
Dames portret, Mata Hari

Ergebnis:

30 EUR

A. v.d. Heijden, Stilleven met jonge poezen 1343
A. v.d. Heijden, Stilleven met jonge poezen
Startpreis 250 EUR
Ongesigneerd, Fruit stilleven 1344
Ongesigneerd, Fruit stilleven
Startpreis 75 EUR
Verkauft
A. Joustra. Friese platbodems 1345
A. Joustra. Friese platbodems

Ergebnis:

190 EUR

Onduidelijk, Havengezicht 1346
Onduidelijk, Havengezicht
Startpreis 100 EUR
Verkauft
S. Jonker, Haan met kip 1347
S. Jonker, Haan met kip

Ergebnis:

100 EUR

H.J. Bijvank, Eendenfamilie langs waterkant 1348
H.J. Bijvank, Eendenfamilie langs waterkant
Startpreis 240 EUR
Piet Flint, Stilleven 1349
Piet Flint, Stilleven
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Rie Bouters, Ikoon voorstelling 1350
Rie Bouters, Ikoon voorstelling

Ergebnis:

160 EUR

R. Bertrand?, Rotterdam plan C 1351
R. Bertrand?, Rotterdam plan C
Startpreis 50 EUR
Monogram A.J.G., Indonesisch waterlandschap 1352
Monogram A.J.G., Indonesisch waterlandschap
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Ongesigneerd, Man stopt pijp 1353
Ongesigneerd, Man stopt pijp

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg 1354
Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Johan Pietersen, Riviergezicht 1355
Johan Pietersen, Riviergezicht

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
J.A. van Kotter, Moederpoes met kittens 1356
J.A. van Kotter, Moederpoes met kittens

Ergebnis:

110 EUR

C. Briels, Figuratieve voorstelling 1357
C. Briels, Figuratieve voorstelling
Startpreis 100 EUR
Verkauft
L. Scheen, Hollands wintergezicht 1358
L. Scheen, Hollands wintergezicht

Ergebnis:

140 EUR

Veronica Avirvarei, Hollandse ijspret 1359
Veronica Avirvarei, Hollandse ijspret
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Ongesigneerd, Herberg met 18e eeuwse soldaten 1360
Ongesigneerd, Herberg met 18e eeuwse soldaten

Ergebnis:

150 EUR

Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1361
Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Startpreis 80 EUR
Ongesigneerd, Twee kinderen met snoep onder paraplu 1362
Ongesigneerd, Twee kinderen met snoep onder paraplu
Startpreis 140 EUR
M. Ottee (Arnoud van Gilst), Brug bij Giethoorn 1363
M. Ottee (Arnoud van Gilst), Brug bij Giethoorn
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht 1364
Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Isaak Tirion, Gravure stad Goes 1365
Isaak Tirion, Gravure stad Goes

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
2x J.A. Smit, Tulpen 1366
2x J.A. Smit, Tulpen

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
A. Egter van Wissekerke, map met 12 litho's 1367
A. Egter van Wissekerke, map met 12 litho's

Ergebnis:

50 EUR

B. Jorin, Seringen 1368
B. Jorin, Seringen
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Cornelis Kloos, Hollands landschap 1369
Cornelis Kloos, Hollands landschap

Ergebnis:

25 EUR

Kopie naar A. Brouwer, De verzoeking 1370
Kopie naar A. Brouwer, De verzoeking
Startpreis 400 EUR
Verkauft
Onduid. gesig., Winters bosgezicht 1371
Onduid. gesig., Winters bosgezicht

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Figuren in park 1372
Ongesigneerd, Figuren in park

Ergebnis:

120 EUR

J. Plank, Figuur te paard 1373
J. Plank, Figuur te paard
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Bannenberg, Schaapsherder met schapen 1374
Bannenberg, Schaapsherder met schapen

Ergebnis:

150 EUR

Ongesigneerd, Tulpen 1375
Ongesigneerd, Tulpen
Startpreis 50 EUR
Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat 1376
Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat
Startpreis 40 EUR
Verkauft
B. Toscani, Abstracte collage 1377
B. Toscani, Abstracte collage

Ergebnis:

40 EUR

Ongesigneerd, Abstracte compositie 1378
Ongesigneerd, Abstracte compositie
Startpreis 200 EUR
Verkauft
11x Niki Saint Phalle, Lithografieën 1379
11x Niki Saint Phalle, Lithografieën

Ergebnis:

150 EUR

B. Elshout, Kippen in stal 1380
B. Elshout, Kippen in stal
Startpreis 40 EUR
F. Langeveld, Besneeuwd Hollands dorpsgezicht 1381
F. Langeveld, Besneeuwd Hollands dorpsgezicht
Startpreis 160 EUR
C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap 1382
C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
Startpreis 360 EUR
Hugo Berten, Bloemstilleven 1383
Hugo Berten, Bloemstilleven
Startpreis 160 EUR