Vier antieke Franse prenten. Paarden + militaria. Eén met waterschade. Prenten op papier. Afmeting: 27 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Riviergezicht IJssel met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 38 cm. In goede staat.
Andy Warhol. Portret Mao. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.
A.D. Pieters. 1916 - 1979. Modern kunstwerk van meubelhout en acryl in lijst. Afmeting: H 52 x B 43 cm. In goede staat.
George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Ana Bocak, 1976. Kroatië 1931 - . Wintergezicht met Heilig kruis. Olieverf achter-glas. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1800. Landschap, boerderij met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In redelijke staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Twents interieur met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Frans Mars. 1903 - 1973. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Frans Mars. 1903 - 1973. Stilleven met makrelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Frans Mars. 1903 - 1973. Poldergezicht met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Griekse ikoon. Pinksteren. Maria met de apostelen met vurige tongen in gebed. 19e Eeuw. Afmeting: H 51x B 37 cm. In goede staat.
Zeer groot Russisch ikoon. Maria met kind. 20e Eeuw. Prachtige beschildering. Afmeting: H 90,5 x B 62 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. Aartsvader Jacob. Iconostase-paneel. Meerdere oudere restauraties. Circa 1800. Afmeting: H 140 x B 67 cm. In redelijk/goede staat.
Russisch ikoon. Christus. Pantokrator met randheiligen links beschermengel, rechts St. Michaeli? 19e Eeuw. Afmeting: H 54,5 x B 41,5 cm. In originele en goede conditie.
Russische feestdagen ikoon. Centraal de Anastasis (opstanding), daarom heen zestien grote geesten. Circa 1850. Fijne chrysografie (plooibehandeling). Afmeting: H 53 x B 44 cm. In goede originele staat...
Russisch ikoon. Anastasis, opstanding en nederdaling ter helle. Eerste helft 19e eeuw. In originele staat. Afmeting: H 44 x B 40 cm. In goede staat.
Russische feestdagen ikoon. Centraal de Anastasis. Zestien grote feesten. Circa 1850. Vier evangelisten in de hoeken, drie eenheid bovenin. Afmeting: H 53,5 x 45 cm. Behoeft restauratie. In matige sta...
Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
A.J. van Eck. 1907 - 1974. Spoorwegbrug Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Piet de Haan, 1985 Deventer. Stadsgezicht Deventer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x 24 cm. In goede staat.
Gustave Flasschoen. 1868 - 1940. Belgische School. Amsterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 40 cm. In goede staat.
Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
H. van Gessel. Circa 1930. Boerderij bij rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 46 cm. In goede staat.
Houtsnede Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Op zilverpapier. Gekreukt. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In redelijk/goede staat.
Elize Caus? Circa 1930. Riviergezicht met knotwilgen, koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur portret op porselein met vergulde houtgestoken lijst. Gesigneerd Sabert? Eén chip rand. Afmeting: H 6 x B 4,3 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Circa 1900. Miniatuur dames portret in houtgestoken lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur dames portret. 19e Eeuw. Monogram R.P. Met bronzen lijst. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
F. Mengers. Hollandse School. Boeren interieur met vrouw, kind en vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur portret. Circa 1900. Portret van jongen. Gesigneerd J.A.M. Ponie? Afmeting: H 7,5 x B 6 cm. In goede staat.
M. Fort. Miniatuur dames portret. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Miniatuur portret van adelijk heer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, 1989. 1925 - 1992. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 49 cm. In goede staat.
Twee werken van de Groot. Airbrush schilderijen. Surrealistische landschappen. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Zwart-wit. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 79 x B 106 cm. In goede staat.
Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Zwart-wit. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 79 x B 106 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
M.A. de Caurisy? 19e Eeuw. Portret van een officier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Gesigneerd. 20e Eeuw. Miniatuur dames portret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven. Vaas met bloemen en Perzisch kleed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Tweede helft 20e eeuw. Bosven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.
Corneille. '97. 65/250. Unique. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
F. Lebret. 1820 - 1909. Schaapsherderin met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 15/200. Verliefd stel. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
A. Lanz. Tweede helft 20e eeuw. Duitsland? Abstract moderne compositie. Acryl op paneel. Afmeting: H 30 x B 29 cm. In goede staat.
R. Lorenz. Duitse School. 20e Eeuw. Poldergezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd '95. Nr. 15/40. Titel: Touching paradise. Litho op papier. Afmeting: H 40x B 39 cm. In goede staat.
Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Monogram W.A.K. Mogelijk W.A. Knip. 1883 - 1967. Hollands landschap met ophaalbrug en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5 x B 19,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Landschap met badende vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 26,5 cm. In goede staat.
Twee Russische ikonen naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Handgeschilderd met bladgoud. Afmeting: H 25,5 x B 29,5 cm. In goede staat.
Twee werken van Mart Kempers. 1978. 1924 - 1993. Lithografie op papier. Dijk en Dijk-woning. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.
Langa '72. Duitse school. Circa 1880. Landschap met dorsgezicht en wandelaar. Kleine beschadiging. Afmeting: H 54 x B 82 cm. In redelijk/goede staat.
D.J. van Haaren. 1878 - 1953. Twee pinken in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 24 cm. In goede staat.
Henri van Os - Delhez. 1880 - 1976. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Wijbrands. 20e Eeuw. Havengezicht Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Th. Selhorst. Portret wijsheer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijke staat.
E. Laurent. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
P.W. Millenaar. 20e Eeuw. Holland. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jomboir. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met glas, koper, tin etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Johannes Akkeringa. 1861 - 1942. Vissersvrouw aan het net boeten. Behoeft enige oppervlakte restauratie. Houtskool op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In redelijk goede staat.
Edmond Wingen. 1906 - 1971. Riviergezicht met woonboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1930. Hollandse School. Poldergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Cor Schaap (1968-) 21e Eeuw. Schelpenvisser bij Katwijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Hollandse gravure. Handingekleurd. Trap des ouderdoms. Monogram D.V.L. 'Van de wieg tot aan 't graf legt den mensch dees loopbaan af'. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 31 x B...
Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...
Drie antieke gravures/steendruk. (1) Overijssel, steendruk, H.J. Backer Dordrecht, 19e eeuw. (2) Hollandia, gravure, 17e eeuw. (3) Gezicht op stad Haarlem, gravure, J.G. Phillips Fecit 1750. Op papier...
Twee antieke Hollandse gravures. 17e - 18e Eeuw. (1) Huys en bank van leeninge afte Lombaren. (2) Kooren Buers. Gravures op papier. Afmeting: H 12 x B 15 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Rotterdams havengezicht met dukdalf en schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 21/199. Met watermerk. Vrouw voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm.In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Stadsgezicht Parijs met figuren, terras en koets. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. 1931 - 2004. Nr. 18/199. Naakte vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 57 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.
Twee werken van Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Boer met lantaarn + portret Twentse boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35,5 x B 25 cm. / H 35,5 x B 27,5 cm. In goede staat.
Bertus Baaijens, Enschede. Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
17e Eeuwse handingekleurde landkaart 'Zutphania' door Nicolaas Visscher. Rand vochtvlekken + scheurtje in vouw. Afmeting: H 48 x B 57 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse landkaart 'Germania' door F. de Wit - Amsterdam. Afmeting: H 65 x B 51 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Boer met ezel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32 x B 25,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Duitse School. Biddende kinderen op zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1900. Boerin schilt appel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 78 x B 110 cm. In goede staat.
S. Wijnhoven. 1898 - 1969. Winters riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Ploegen op de Usseler Es. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.
A. Otto. D. Dorf. Kopie naar H. Holbein. Schrijvende man waarschijnlijk Erasmus van Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In redelijke staat.