Ongesigneerd? Circa 1880. Herder met schapen op landweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 54 cm. In goede staat.
Henk Lassche, 1948, Hengelo. Nr. 4/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Twee figuren met druiven. Olieverf op blikken paneel. Afmeting: H 20,3 x B 16,8 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands winterlandschap met windmolens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met vee en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.
H.C. Mac Lean. 1898 - 1972. Landschap met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 58 cm. In goede staat.
Feike Sijbrandt (Sibrandt). Leeuwarden '72. Verso titel. Surrealistische voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 79 cm. In goede staat.
Japanse School. Gesigneerd. Geisha in interieur. Gouache op zijde. Vocht + scheurtje. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Bergpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 14 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met fruit, bloemen en schenkkan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
A. Torringa. 1886 - 1963. Boerderij met waterput, koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met jacobakan, schaal en aardbeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur portret op porselein met vergulde houtgestoken lijst. Gesigneerd Sabert? Eén chip rand. Afmeting: H 6 x B 4,3 cm. In goede staat.
M. Fort. Miniatuur dames portret. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Miniatuur portret van adelijk heer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
M.A. de Caurisy? 19e Eeuw. Portret van een officier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Langa '72. Duitse school. Circa 1880. Landschap met dorsgezicht en wandelaar. Kleine beschadiging. Afmeting: H 54 x B 82 cm. In redelijk/goede staat.
Th. Selhorst. Portret wijsheer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijke staat.
Fr. Reijnders. Circa 1930. Zuid-Nederlands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Gesigneerd Chinees schilderij op gouden ondergrond. Bloesemtakken met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
C. Briels. '93. Nummer 1/6. 1946. Kleurrijke figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
M. Ottee. Arnoud van Gilst. 1898 - 1981. Brug bij Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.