Cor Schaap (1968-) 21e Eeuw. Schelpenvisser bij Katwijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Hollandse gravure. Handingekleurd. Trap des ouderdoms. Monogram D.V.L. 'Van de wieg tot aan 't graf legt den mensch dees loopbaan af'. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 31 x B...
Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...
Drie antieke gravures/steendruk. (1) Overijssel, steendruk, H.J. Backer Dordrecht, 19e eeuw. (2) Hollandia, gravure, 17e eeuw. (3) Gezicht op stad Haarlem, gravure, J.G. Phillips Fecit 1750. Op papier...
Twee antieke Hollandse gravures. 17e - 18e Eeuw. (1) Huys en bank van leeninge afte Lombaren. (2) Kooren Buers. Gravures op papier. Afmeting: H 12 x B 15 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Rotterdams havengezicht met dukdalf en schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 21/199. Met watermerk. Vrouw voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm.In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Stadsgezicht Parijs met figuren, terras en koets. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. 1931 - 2004. Nr. 18/199. Naakte vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 57 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.
Twee werken van Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Boer met lantaarn + portret Twentse boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35,5 x B 25 cm. / H 35,5 x B 27,5 cm. In goede staat.
Bertus Baaijens, Enschede. Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
17e Eeuwse handingekleurde landkaart 'Zutphania' door Nicolaas Visscher. Rand vochtvlekken + scheurtje in vouw. Afmeting: H 48 x B 57 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse landkaart 'Germania' door F. de Wit - Amsterdam. Afmeting: H 65 x B 51 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Boer met ezel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32 x B 25,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Duitse School. Biddende kinderen op zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1900. Boerin schilt appel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 78 x B 110 cm. In goede staat.
S. Wijnhoven. 1898 - 1969. Winters riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Ploegen op de Usseler Es. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.
A. Otto. D. Dorf. Kopie naar H. Holbein. Schrijvende man waarschijnlijk Erasmus van Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In redelijke staat.