Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

H.C.A. Paradies, Rotterdams havengezicht
Ergebnis: 1.750 EUR

H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Rotterdams havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 60,5 cm. In goede staat.

J.C. Klinkenberg, Gracht Amsterdam
Ergebnis: 550 EUR

J.C. Klinkenberg. 1852 - 1924. Gracht Amsterdam. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boerderij met waterpartij
Ergebnis: 650 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met waterpartij, boerin en kippen. Bijzonder mooi werk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

van Dulmen Krumpelman, Stadsgezicht met oldtimer en figuur
Ergebnis: 350 EUR

Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman. 1897 - 1987. Stadsgezicht met oldtimer en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.

B.J. Blommers, Boeren familie in interieur
Startpreis 3.000 EUR

Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Boeren familie in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.

Sam Schellink, Drie lijsters in boom
Startpreis 300 EUR

Sam Schellink. 1876 - 1958. Drie lijsters in boom. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 37 cm. In goede staat.

Blok van de Velden, Wilde bloemen
Ergebnis: 900 EUR

Blok van de Velden. 1919 -1980. Texel 1951. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A.H. Koningh, Landschap met figuren
Startpreis 700 EUR

A.H. Koningh. 1860 - 1945. Landschap met figuren bij brug en kasteel. Bitumen in luchtpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in taveerne
Ergebnis: 600 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Hollandse School. Figuren in taveerne. Oudere restauratie. Afmeting: H 53 x B 61 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Vlinder
Startpreis 2.150 EUR

Andy Warhol. Screenprint. Printer Rupert Jasen Smith New York. Publisher Ronald Feldman Fine Arts Inc. New York. Edition 150. Endagered Species. Vlinder. Lithografie op papier. Afmeting: H 96 x B 96 c...

J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij
Startpreis 2.000 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Haagse School. Landschap met boerderij, sloot en boot. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 58 cm. In goede staat.

Anna Maria Stork Kruijff, Moederpoes met kittens
Startpreis 400 EUR

Anna Maria Stork-Kruijff (1903). 1870 - 1946. Moederpoes met kittens. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.

T. van Leent, Herberg met figuren bij kaarslicht
Ergebnis: 500 EUR

T. van Leent. 1807 - 1882. Herberg interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.

Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Ergebnis: 2.250 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Wim Heinecke, Rotterdamse kade met Maasbrug
Ergebnis: 350 EUR

Wim Heinecke. 1895 - 1978. Rotterdamse kade met Maasbrug en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Pastorale, vee-rustplaats
Startpreis 1.000 EUR

Onduidelijk. 18e Eeuw. Verso Karel du Jardin, Royal Institution Edingburgh. Pastorale, vee-rustplaats met koe, stier, schapen en drinkende figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 29 x B 41,5 cm. In re...

J.H. Weissenbruch, Hollands riviergezicht met windmolens
Ergebnis: 500 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Hollands riviergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.

C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant
Ergebnis: 2.250 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie langs waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jezus Christus aan het kruis
Startpreis 2.000 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Jezus Christus aan kruis in landschap. Met nature morte. Verso geparketteerd. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

M. Sander? Berglandschap met bergmeer
Startpreis 650 EUR

M. Sander? 1882. Duitse School. Berglandschap met bergmeer. Afmeting: H 68 x B 95 cm. In goede staat.

Collectors item Guillaume Corneille 1986
Startpreis 800 EUR

Collectors item, Guillaume Corneille 1986. Femmes et Oiseaux II. Houder met boek door Artur Lundkvist + vier originele gelimiteerde lithografieën. Afmeting: 4 x 27,5 x 35,5 cm. In goede staat.

A. de la Riviere, Rotterdams markt
Ergebnis: 550 EUR

A. de la Riviere. 1857 - 1941. Rotterdamse markt met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.

Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder
Startpreis 1.200 EUR

Charles Emile Jacque. 1813 - 1894. Franse School. Bosgezicht met schaapherder en vele schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In goede staat.

Rest signatuur, Meisje met bloemen
Ergebnis: 110 EUR

Rest signatuur. Circa 1870. Meisje met bloemen in landschap. Olieverf op paneel. Beschadigingen. Afmeting: H 30 x B 11 cm. In redelijke staat.