Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met paradijsvogel in landschap/coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerde randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen zalfpot met floraal decor. Afmeting: H 4 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor. 18e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale vaas met rondom figuren in coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschalen. Tuin decor. Afmeting: 15 - 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Minimale schilfers + haarlijn in borden. Afmeting: Ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen klapmutskom met figuren in pagode decor rondom. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 10,3 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met tuin/vlinder/pagode decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,2 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose plaquette in houten lijst. Floraal/vogel decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Floraal/goud decor. Circa 1880. Eén kom chip + haarlijn. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pattipan met figuren in tuin decor en keizerlijk geel. Minimale chip. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
17e -18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met Lange Lijs/planten decor. Met zilveren bovenrand. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met latere zilveren beugels. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: Ø 10 cm. In redelijke staat.
Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/vogel + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Drie koppen gaaf. Afmeting: 5,5 - 12,8 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met rondom figuren in interieur decor. Met bodemmerk. Eén vaas randschade. Afmeting: H 23 cm.
Drie delen Japans. 1x bronzen cloisonné vaas met karaktertekens, 19e eeuw. 2x Gesigneerde gietijzeren kannen. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden met geisha/peterselie decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. 1x groot, floraal decor, gelijmd. 1x klein, floraal decor, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In redelijk/matige staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Beide vazen gelijmd. Afmeting: H 27 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik decor + bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot 19e met rood floraal decor en craquelé glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 22 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen miniatuur kaststel met rode draak/Familie Verte /wolken decor. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas mogelijk bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Queng Lung met tuin decor. Met latere zilveren beugel. Minimale chip. Afmeting: Ø 25,6 cm. In goede staat.
Porseleinen vaas met Japans kakiemon decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Deksel beschadigd. Afmeting: 11 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Beschadigd. Afmeting: H 9 cm. In matige staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Eén bord enkele chips. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese Kantonese gemberpot met krijger decor. Afmeting: 17,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Twee borden haarscheur. Afmeting: Ø 14 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap/pagode decor. Eén kop beschadigd. Drie kopjes goed. Vier schotels chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede s...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Chips + haarlijn. Afmeting: Ø 15 - 15,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen melkkan met landschap/pagode decor. Afmeting: 7 x 13 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekschaal met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 14 x 27 x 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen treef/vergiet met landschap decor. Queng Lung. Chips. Afmeting: 31 x 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen roomborden met tuin/floraal decor. Twee borden minimale chip. Twee borden gaaf. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen patti pan met Imari floraal decor. Afmeting: 2,5 x 18,5 x 14 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Alle drie beschadigd. Afmeting: Ø 22,7 cm. In matige staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal met lekschaal. Queng Lung. Met floraal decor. Gecontourneerd. Minimale chip. Afmeting: 5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden, waarvan één met bodemmerk. Beide hebben haarlijn. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijke staat.
Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x dekselpot met floraal decor. 1x kopje met geisha/tekst decor, Familie Rose, 1x zalfpot, Familie Rose. Eén minimale chip. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. 1x pot met floraal decor en karaktertekens. 1x kom met floraal decor, haarlijn. 1x lepel. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijke staat.