Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: één grote 19e eeuwse kom, haarscheur. En twee 18e eeuwse koppen + één schotel, beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam figuren in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogels in vruchtenboom/vlinders. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote Chinese groene porseleinen vaas met bamboe/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese gouaches op zijde. Gesigneerd. Figuren in landschap met kippen. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam floraal, perkament en bloemvaas decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels. Divers. Floraal. Eén schotel haarscheur. Afmeting: Ø 10 -11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese spekstenen hanen op houtgestoken consoles. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 - 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met rood/blauw floraal decor. Waterlelie. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuwse Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, restauratie. Dekseldoos, haarlijnen bodem. Queng Lung schaal, haarlijn. Queng Lung potje, chip. Afmeting: 5 - 15 cm. In rede...
Grote Chinees porseleinen schotel met landschap/bloemvazen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Chinese bronzen Quan Yin. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Eén chip + één haarlijn. Afmeting: 10 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/vleermuizen decor. Randglazuur schade. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Vijf-delig klein Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal/kippen decor. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir gemberpot met floraal goud decor bodem barst. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinese, octagonale vaas met floraal decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,3 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met losse ringen. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met blauw glazuur en kostbaarheden decor. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met peterselie/landschap decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: H 10 x Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Japanse borden. 18e Eeuw. Twee met draken decor, goed. Eén met tuin decor, gelijmd. Afmeting: Ø 15,8 - Ø 19,6 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 12,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met fijn gedecoreerd coulissen decor en zilveren dop. Afmeting: H 20 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups op hoge voet. Met rood vissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 7,8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met aardbeien/bamboe decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen deksel met landschap decor. Bodemrand Ø 19 cm. Rand gerestaureerd. 19e Eeuw. In redelijke staat.
16e - 17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli kom met fabeldier/paarden/floraal decor. Afmeting: H 10,3 x Ø 21,6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Deksel + handgreep gerestaureerd. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Lot 18e - 19e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Zes schotels + vier koppen. Diverse delen beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.
Groot Japans of Chinees houten dienblad met parelmoer-inleg. Floraal, vogels, pagodes, zeegezicht decor. Afmeting: 46 x 72 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot. Familie Verte met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met oranje/rode draak en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lampenvoet met cassis/blauwkleurig glazuur en messing monturen. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. (1) Knobbelvaas met zotjes decor. (2) Gemberpot met zotjes in landschap decor. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lampenvoet. Blauw glazuur. Afmeting: 22 - 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren decor + bodemmerk. H 58 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen dekselvaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 70 x Ø 38 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Bestaande uit: drie kopjes + twee schotels. Twee schotels gelijmd. Eén kopje chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In r...
Grote Chinees porseleinen penselenpot met figuren in tuin decor + tekst. Republiek stijl. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In goede staat.