Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari vaas met figuren/goud decor. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap/tekst decor, signatuur en ramskoppen. Afmeting: 39,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met landschap/figuren/tuin decor. Afmeting: 8 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theehouden/bus met geisha/zotje in tuin decor. Haarscheur + chip. Afmeting: 8,7 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theehouder/bus met geisha in interieur decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zware antieke Chinese bronzen Ming boeddha figuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees Imari 18e eeuwse theepot met zilveren elementen aan het deksel, de greep en tuit. Geplaatst op een zilveren comfoor, 833/000, op 3 gekrulde poten, voorzien van zilveren brander en versierd met...
Chinees porseleinen kop met rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 7 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Penselenvaas, circa 1900, goed. Drakenkom, 19e eeuw, haarlijn. Kantonese vaas met krijger decor, goed. Afmeting: H 16,6 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Twee kopjes haarlijn. Twee kopjes minimale schilfers. Eén schotel goed. Twee schotels gekramd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø...
Zeer grote Chinees porseleinen drakenvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36 x Ø 37 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom feniks en draak in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom met figuren/goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 33,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud/gecontourneerd. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen drie-delig Kantonees kaststel met krijger decor + bodemmerk. Eén dekselrand restauratie, verder goed. Afmeting: H 35 - 45 cm.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren/pagode decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 13 x 17 x Ø 10,5 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Japanse bronzen vaas met cloisonné fabelfiguren. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kwispedoor met tuin decor. Eén minimale chip. Afmeting: 8 x 12 x 10 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje met baars decor, chip + haarlijn. Twee kommen met wijsheren decor, circa 1900. Kang Xi bord met tuin decor + bodemmerk, haarlijn. Afm...
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: H 10 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. (1) Kom met Imari decor, één haarlijn. (2) Kom met draken decor + vier tekens bodemmerk, haarlijnen. Afmeting: Ø 18,5 - 20,5 cm. In redelijke staat.