Grote porseleinen pronkschaal met putti en opgewerkt fruit/bloemen. 20e Eeuw. Minimale beschadiging. Afmeting: 21 x 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke porseleinen Hutschenreuther Selb Kunst-Abteilung tafellamp. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 73 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met pauw in landschap decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1910. Jugendstil. Ongemerkt. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Rorstrand Sweden theeservies. Bestaande uit: Theekan, 7 kop + schotels, melk/suiker set, plus extra schotels. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Dertien delen Duits Meissen porselein serviesgoed + één deel Limoges. Onder andere: Marcolini. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13,5 - Ø 26 cm.
Antiek 17-delig porseleinen K.P.M. theeservies. Kopenhagen Porcelain. Handbeschilderd, floraal/goud decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen theekan. Knauff. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Duitse Kaiser porseleinen dekselvaas met handgeschilderd/goud decor. Met ramskoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Nymphenburg porseleinen theepot. Met handbeschilderd floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 14 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Zeer groot lot Engels Wedgwood keramieken servies. Decor Conway met bloemen. Drie dozen vol. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Lot Engels Wedgwood keramieken servies. Decor Stratford + decor. Queens Ware. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Makkumer Fayence wandplaquette. Holland. Gemerkt Tichelaar. Met decor van Hollands wintergezicht. Afmeting: H 54 x B 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen dekselterrine. Marcolini teken. Bodem gerestaureerd. Afmeting: 31 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse reservisten bierpul van porselein. Eisenbahnbrigade Berlin 1906-07. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Weense visschaal met bodemmerk. Keramiek. Circa 1900. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse majolica wandplaquette met damesbuste. Circa 1860. Gemerkt WSHS. Enkele chips. Afmeting: 16 x Ø 45 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bisquit porseleinen wandhouder met oesterschelp en putti. Copeland. Circa 1900. Afmeting: 22 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Tien oude/antieke Duitse Hummel figuren. Divers. Twee figuren gelijmd, rest goed. Afmeting: H 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek servies met Chinees Lange Lijs decor. Circa 1900. Bestaande uit: theepot, grote schaal, kleine schaal, melkkan, zeef + bakje, suikerpot, elf kopjes, twee kleine kopjes, negentien schotels. Enke...
Vijfdelig, 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Gemerkt met de bijl. Vogel decor. Enkele restauraties. Afmeting: H 22 - 39 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Gemerkt 'de Klaauw'. Iets randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen vaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Zeer grote Hollandse polychrome Fayence kom met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 27 cm In goede staat.