Twee antieke Engelse Staffordshire honden met goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Kapitale driedelige Duits porseleinen pronkvaas. Handbeschilderd met floraal/ramskoppen/goud decor en met opgewerkte bloemen. Gemerkt Kayser. 20e Eeuw. Enkele chips aan de bloemen. Afmeting: H 70 cm. ...
Antiek drie-delig Villeroy & Boch kaststel. Floraal/landschap decor. Circa 1900. Deksel gelijmd. Afmeting: H 23 - 36 cm. In redelijke staat.
Lot antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen serviesgoed. Onder andere: Meissen, KPM et cetera. Tien delen. Drie delen haarlijn of chip. Afmeting: 13 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Herend porselein. Schalen. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Delftse Fayence polychome knobbelvaas. Met bodemmerk 'de Klaauw'. Tuin decor. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Groot antiek porseleinen tablet met Napoleon voorstelling. Circa 1920. Verso Karlsbad Czechoslovakia. Afmeting: 50 x 28 cm. In goede staat.
Duits porseleinen kaketoe. Rookverdrijver. Merkteken verwijderd vanwege gaatjes voor verlichting. Circa 1930. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Drie antieke Makkumer borden. Tichelaar. Met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 - Ø 31 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met bodemmerk. Floraal decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen roofvogel. Circa 1920. Altenburg Saxony. Nr. 2422 M.P. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Duits Zwiebelmuster Stadt Meissen porselein. Circa 1930. Bestaande uit: vier schalen + sauciere. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Hollandse Amstel porseleinen schalen met floraal en goud decor. Beide schalen chip. Afmeting: Ø 24,5 - Ø 35 cm. In redelijke staat.
Zes zeldzame 18e - 19e eeuwse Hollandse porseleinen M.O.L. borden met floraal decor. Beschadigingen. Afmeting: Ø 25 cm. In matig/redelijke staat.
Zes zeldzame 18e - 19e eeuwse Hollandse porseleinen M.O.L. borden met floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Delftse vaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: 31 cm. In redelijke staat.
Vijf delen Delfts-blauw aardewerk. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Herend keramieken dekselschaal met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 21 x 33 x 21 cm. In goede staat.
Duits Meissen figuur. Mops hond. 20e Eeuw. Afmeting: 4 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws empire porseleinen serviesgoed. Handbeschilderd. Bestaande uit; grote kom (goed). Kopje (goed). Kopje + schotel (chip + oor gelijmd). Theepot met plated tuit. Afmeting: 8 - 23 cm....
Drie antieke polychrome Delftse fayence borden met vogel in fruitboom decor. A.P.R. gemerkt. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: Ø 24 - 32 cm. In goede staat.
Twee antieke 6-pas polychrome tegeltableau's met spreuken. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 42 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf delen Hummel. Bestaande uit: Twaalf M.J. Hummel wandborden van porselein. Kinders Freuden der Jahreszeiten. En drie keer M.J. Hummel porseleinen medaillons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 7...